Будівництво та монтаж інженерних мереж

В даний час Авенстон здійснює весь спектр будівельних, монтажних та пусконалагоджувальних робіт. Наша компанія проводить електромонтажні та пусконалагоджувальні роботи будь-якої складності, використовуючи найсучасніші технології. Ми виконуємо роботу ефективно, своєчасно, у відповідності до вимог нормативних документів, а також вимог замовника. Авенстон гарантує якість виконаних робіт будь-якої складності, використовуючи обладнання та аксесуари провідних світових та вітчизняних виробників.

Особливе місце в нашій діяльності є монтаж інженерних систем для об’єктів відновлюваної енергетики. Фахівці компанії Авенстон ретельно виконають будь-які будівельно-монтажні, електромонтажні та пусконалагоджувальні роботи по вашому об’єкту на найвищому професійному рівні. Ми можемо організувати контроль і управління всім процесом будівництва сонячної електростанції будь-якого типу, пройти всі етапи документального оформлення будівництва та введення в експлуатацію. Всі роботи по монтажу і будівництву сонячних електростанцій виконуються чітко у відповідності до вимог існуючих правил і нормативів улаштування електроустановок, проєктної документації, а також відповідно до вимог та рекомендацій виробників обладнання, що використовується.

Проєктування

Ми пропонуємо послуги з реалізації передпроєктних робіт, проєктування та оцінки документації для різних об’єктів та інженерних систем. Ми маємо великий практичний досвід у конструкторській документації для промислових підприємств різних типів і потужностей.
Дізнатися більше

Енергоефективне будівництво

Компанія Авенстон пропонує послуги по електромонтажним роботам та енергоефективному будівництву об’єктів. Ми будуємо енергоефективні та пасивні будинки, офіси та інші комерційні споруди по індивідуальним проектам наших замовників.
Дізнатися більше

Монтажні роботи

Ми монтуємо зовнішні та внутрішні інженерні мережі для об’єктів промисловості, сільського господарства, комерційне нерухомості, торгівлі, логістики, сфери розваг і т.п.
Дізнатися більше

Аудит інженерних систем

Компанія Авенстон виконує оцінку стану існуючих інженерних систем об'єкта, з метою виявлення можливих дефектів, проблем і невідповідність.
Дізнатися більше