Спільні інвестиції та партнерство

Група Авенстон вже виступила інвестором та партнером в кількох проектах, що пов’язані з використанням сонячної енергії та інших ВДЕ. Крім того ми активно інвестуємо і в суміжні напрямки. В коло наших інтересів входять високотехнологічні проекти в аграрній галузі, логістиці та сфері комерційної нерухомості.

Пріоритетним напрямком нашої інвестиційної діяльності є пошук та реалізація проєктів на партнерських умовах. Група Авенстон розглядає інвестиційні можливості і готова долучатись до проєктів у якості партнера, а також запрошує інвесторів приєднатись до наших проєктів. Ми розглядаємо інвестиції як у перспективні стартапи, так і в розширення існуючих бізнесів.

Експерти компанії системно аналізують та ретельно відбирають інвестиційні можливості в сфері відновлювальної енергетики, комерційної нерухомості та агросектору. В центрі нашої уваги проекти, які в першу чергу пов’язані з використанням сонячної енергії, BESS, геотермальних джерел енергії та інших ВДЕ. Впровадження IT-технологій для підвищення ефективності проектів у вищезгаданих напрямках теж є одним із фокусів уваги групи Авенстон.

Якщо у вас є проект або стартап, який вимагає додаткових інвестицій, будь ласка, заповніть дану анкету. Після аналізу деталей вашого запиту ми надамо зворотний зв’язок з приводу можливості залучення інвестицій від групи Авенстон або наших партнерів, а також рекомендації з розвитку вашого проекту (на вимогу).

Авенстон інвестує у сонячні кооперативи

Наша компанія виступила одним із інвесторів сонячного кооперативу «Сонячне місто», що будується в м. Славутич.
Дізнатися більше

Будівництво комплексу Avenston RE Hub

Проект будівництва власного адміністративно-офісного комплексу з сучасним простіром для проведення різноманітних бізнес-подій розпочато компанією в 2019 році. Площа ділянки складає 1,6 га.
Дізнатися більше