Проєкти в сфері ВДЕ

Сонячна енергетика в Україні активно розвивається і привертає все більшу увагу вітчизняних та іноземних інвесторів. Працюючи в галузі відновлювальної енергетики з 2001 року, наша команда фахівців зібрала унікальний практичний досвід по всім етапам реалізації інвестиційних проектів. Ми досконало розуміємо послідовність всіх кроків, які необхідно виконати для успішного завершення проекту, починаючи зі стадії планування і до введення об’єктів в експлуатацію. Саме тому Авенстон не обмежується тільки будівництвом об’єктів відновлювальної енергетики, а також активно займається підготовкою проектів і доведенням їх до стадії готовності до будівництва.

Ми відкриті до діалогу з потенційними інвесторами, які зацікавлені в інвестуванні в проєкти будівництва сонячних електростанцій в Україні та поза її межами. Також ми розглядаємо співпрацю з компаніями, які шукають інвесторів і пропонують їм свої майданчики, підготовлені до реалізації таких проєктів. Наша компанія активно залучена в цю галузь в якості генерального підрядника, девелопера проєктів і інвестора. Саме тому, в окремих випадках Авенстон розглядає можливість спільних інвестицій в проєкти ВДЕ або може виступити єдиним інвестором в проєкти, що відповідають нашим вимогам.

Девелопмент промислових сонячних електростанцій

Авенстон пропонує потенційними інвесторам залучатися до наших проектів у сфері сонячної енергетики на будь-яких стадіях девелопменту та реалізовувати їх з нами.
Дізнатися більше

Авенстон інвестує у сонячні кооперативи

Наша компанія виступила одним із інвесторів сонячного кооперативу «Сонячне місто», що будується в м. Славутич.
Дізнатися більше

Підтримка стартапів

У нас є можливості залучати інвестиції в цікаві та перспективні стартапи. В рамках нашої ініціативи Avenston Labs ми готові запропонувати всебічну підтримку (інтелектуальну, наукову, технологічну та технічну, фінансову, маркетингову)
Дізнатися більше