Земельна ділянка під складську нерухомість

У 2020 році Авенстон закрив операцію з продажу земельної ділянки в Київській області, підготовленої під будівництво сучасного логістичного складу. Спираючись на вимоги інвестиційного партнера наша компанія підібрала відповідні земельні ділянки, виконала попередню перевірку всіх пропозицій і визначила найбільш підходящий варіант. Наш консалтинговий департамент провів юридичний аудит наданих документів, а інженерний відділ перевірив всю наявну технічну документацію, включаючи звіти про геологічні та топологічні дослідження, а також технічні дозволи і обмеження.

В рамках подальшого девелопмента ділянки наші фахівці виконали попереднє техніко-економічне обґрунтування проекту, підготували аналітичну записку щодо ключових особливостей українського законодательсва, провели оцінку витрат на отримання дозволів для підключення до мереж та відповідне коригування CAPEX. Були виконані інші необхідні заходи щодо юридичної та технічної підготовки земельної ділянки.

На підставі аналізу запропонованого бізнес-плану і результатів фінансового моделювання нашим партнером було прийнято рішення про придбання даної земельної ділянки з можливістю подальшого виходу на ринок складської логістики України. За попередніми оцінками, на ділянці можливе розміщення складських приміщень площею 6-8 тис. кв метрів. Після підготовки і закриття угоди з купівлі-продажу земельної ділянки, наша компанія продовжує роботу за даним проектом і супроводжує його подальші етапи.

Авенстон є багатопрофільною групою компаній, яка надає необхідну підтримку інвестиційних проектів на території України. Ми займаємося не тільки супроводом нових бізнес-проектів, а й управляємо діючими активами. Серед напрямків нашої діяльності – проекти в сфері енергетики, відновлюваної енергетики, нерухомості, промисловості та сільського господарства.

Що очікує сонячну енергетику у 2019 році?

За даними аналізу попередніх звітів за результатами 2018 року сонячна енергетика найкращим чином проявила себе серед усіх різновидів ВДЕ, заклавши потенціал розвитку і на поточний рік.
Дізнатися більше

Водень та ВДЕ: світові практики застосування

Ми багато знаємо про альтернативну енергетику, але останніми роками все частіше порушується тема водню. Яка ж роль найлегшого хімічного елемента періодичної таблиці у системі ВДЕ-генерації? Як відбуваються процеси виробництва водню, та які цікаві світові практики його застосування?
Дізнатися більше

Генеральний директор дав інтерв’ю Solar Academy

Професійна школа в галузі сонячної енергетики Solar Academy взяла інтерв'ю у генерального директора, котрий відзначив на актуальність теми оптимізації роботи СЕС.
Дізнатися більше

Коли необхідне сервісне обслуговування СЕС?

Якісний сервіс по експлуатації та обслуговуванню (O&M) — один з головних способів забезпечення максимально високоефективної роботи сонячної електростанції. Компанія АВЕНСТОН підготувала огляд типових причин несправностей та їх впливу на продуктивність сонячної електростанції.
Дізнатися більше