Будівництво і поставки

Авенстон виконує будівництво об’єктів та споруд для широкого кола замовників з різних секторів економіки. Серед наших клієнтів – підприємства торгівлі, логістичні компанії, електрогенеруючі та енергопередавальні компанії, сільськогосподарські фірми та багато інших. Ми монтуємо та будуємо все: від промислових і комерційних проєктів до модернізації і розширення електричних систем; від проєктування і монтажу виробничого обладнання до систем електропостачання та розподілу; від модернізації інженерних систем до виконання ремонтних і будівельних робіт. Ключова компетенція групи компаній Авенстон – це будівництво комерційних сонячних електростанцій для бізнесу та приватного сектору (деталі про відповідні послуги – за посиланням). 

Авенстон пропонує наступні послуги з впровадження будівельних проектів в сфері нерухомості, промисловості та енергетичних об’єктів.

  • Комплекс робіт по організації будівельного майданчика, в тому числі організація отримання всіх необхідних дозволів (нарядів, допусків, ордерів) на будівництво, організація проходження всіх необхідних інструктажів персоналу підрядних організацій;
  • Підбір, комплектація і поставка матеріально-технічних ресурсів на будівельні майданчики;
  • Виконання будівельно-монтажних і пусконалагоджувальних робіт;
  • Технічний нагляд за виконанням будівельно-монтажних та пусконалагоджувальних робіт;
  • Здійснення аналізу та нагляду за звітністю по будівництву об’єкта.

Відділ капітального будівництва Авенстон Інжиніринг укомплектований усіма необхідними фахівцями, які мають необхідні дозволи і допуски. Наявна будівельна ліцензія дозволяє компанії виконувати будівельно-монтажні роботи і надавати необхідні супутні послуги. Інженери-проектувальники, керівники проєктів та підрозділів, електрики, будівельники, монтажники та інший технічний та керівний персонал компанії мають необхідну кваліфікацію і закумулював багаторічний досвід будівельних робіт. Наша служба постачання побудувала довгострокові відносини з надійними постачальниками та готова запропонувати найкращі продукти та матеріали з тих, що доступні на ринку. 

Крім виконання будівельних робіт Авенстон пропонує послуги з монтажу зовнішніх та внутрішніх інженерних мереж для об’єктів промисловості, сільського господарства, комерційне нерухомості, торгівлі, логістики, сфери розваг і т.п. Наші підходи до співпраці гарантують високу якість робіт і забезпечують дотримання конкурентоспроможних цін та встановлених термінів виконання монтажних робіт.

Кожен підрозділ групи компаній Авенстон працює ефективно і рентабельно для вирішення задач наших клієнтів. Завдяки неперевершеному досвіду та ентузіазму до творчого вирішення проблем ми впораємося з будь-якими завданнями. Кваліфіковані фахівці Авенстон спланували і виконали широкий спектр будівельно-монтажних проєктів. 

Будівництво та монтаж сонячних електростанцій

Послуги групи компаній Авенстон по монтажу комерційних сонячних електростанцій включають в себе як комплексне ведення проекту, так і окремі будівельно-монтажні роботи. Наш відділ логістики та постачання має багаторічний досвід в плануванні і закупівлі, постачанні обладнання та матеріалів на будівельні майданчики енергетичних проектів сонячної енергетики. Ми успішно виконуємо всі роботи і надаємо послуги, пов’язані з будівництвом сонячних електростанцій «під ключ».

Залишилися питання по призначенню наших послуг?
Залиште нам заявку. Наші фахівці проконсультують Вас