Інвестиційний консалтинг

Частка енергії, що отримується з відновлюваних джерел (сонячна, вітрова, приливна, геотермальна енергія та інші), значно збільшилася в останні роки. Завдяки географічним і кліматичним факторам наша країна є одним з перспективних місць для ведення бізнесу в сфері відновлюваної енергетики. Авенстон пропонує повний спектр консультаційних послуг для девелоперів, інвесторів і виробників відновлюваної енергії.

Авенстон надає консалтингові послуги щодо реалізації проєктів ВДЕ. Наша компанія сприяє залученню акціонерного капіталу в енергетичні проєкти на українському ринку. Ми шукаємо найкращі інвестиційні можливості для зацікавлених сторін та партнерів, одночасно відкриваючи український ринок глобальним гравцям з достатньою надійністю та безпекою. Ми працюємо з greenfield, brownfield та shovel ready проєктами. Фахівці нашої компанії підберуть найкращі варіанти інвестицій в проєкт, в тому числі іноземні капітальні вкладення, що дозволить завершити проєкт будь-якої складності вчасно.

Авенстон має практичну команду управління, яка має багаторічний досвід роботи в регіоні. Ми бачимо зростаючий попит іноземних інвесторів, що шукають якісні проєкти в Україні, а також підтримку команди, яка має репутацію. Ми використовуємо наші відносини та міжнародні відносини, щоб допомогти компаніям з малим та середнім рівнем капіталу зростати. За бажанням ми можемо запропонувати додаткову підтримку девелоперам проєктів, а саме: аналіз технології, оцінка та попередня оцінка техніко-економічного обґрунтування, технічні та фінансові можливості та консультації, фінансове моделювання, огляд договорів EPC, O&M контрактів та аналіз підрядників.

Пошук та девелопмент інвестиційних проєктів

Авенстон підбирає інвестиційні проєкти за вимогами інвесторів, а також проводить власний девелопмент, пропонуючи потенційним інвесторам приєднуватися до них будь-яких стадіях девелопменту для спільної реалізації.
Дізнатися більше

Технічні аудити проектів та активів

Авенстон проводить роботи з повного технічного огляду об'єктів будь-якого типу. Для більш точного аналізу реального стану його експлуатації та виявлення можливих дефектів ми допомагаємо проводити одноразові та періодичні технічні огляди та належні перевірки.
Дізнатися більше

Дозвільно-організаційний консалтинг

Компанія Авенстон пропонує повний комплекс послуг по дозвільно-організаційному консалтингу об'єктів нерухомості, промисловості та енергетичних об'єктів.
Дізнатися більше

Супровід іноземних інвестицій в Україні

Компанія Авенстон надає повний спектр консультаційних послуг із супроводу іноземних інвесторів та угод в Україні, включно з пошуком та оцінкою активів.
Дізнатися більше

Спираючись на своєму професійному досвіді, Авенстон надає кваліфіковану консультативну підтримку на всіх етапах реалізації проєктів та рішень, пов’язаних з відновлюваними джерелами енергії. Ми пропонуємо різноманітні послуги з оцінки та дослідження ринкового середовища: конкурентний аналіз, техніко-економічне обґрунтування та технічна перевірка для будь-яких інвестиційних проєктів. Компанія бере участь у сонячному енергетичному бізнесі в тісній співпраці з провідними гравцями галузі. Основними компетенціями нашої компанії є досвід успішної реалізації проєктів з будівництва промислових сонячних електростанцій. Ми можемо і ми знаємо, як побудувати PV електростанції «під ключ» – від придбання землі та отримання всіх необхідних дозволів для підключення об’єкта до електромережі. З нами ваші інвестиції будуть максимально ефективними!

Залишилися питання по призначенню наших послуг?
Залиште нам заявку. Наші фахівці проконсультують Вас