Управління активами та об'єктами

Ми пропонуємо операційне управління активами – електростанції на відновлюваних джерелах енергії, промислові підприємства, комерційна нерухомість, сільськогосподарські підприємства та інші. Професійний менеджмент підвищить прибутковість вашого активу за рахунок оптимізації всіх бізнес-процесів, кваліфікованого управління бюджетами, ризиками, людськими ресурсами, глибокого розуміння специфіки країни, а також застосування сучасних інтсрументів і технологій управління. Юридичний і бухгалтерський супровід, податкове планування, бюджетування, підбір і навчання персоналу, продажі та маркетинг, контроль якості виконання всіх процесів, технічне обслуговування і багато інших активності входять до складу наших послуг щодо управління активами.

Наша компанія впроваджує єдині стандарти управління типовими активами, що дозволяє оптімізувати витрати і підвищувати якість для всіх бізнес-процесів. Довіряючи нам управління своїм активом, ви не тільки звільняєте ваш час, але і отримуєте підвищення прибутку за рахунок передачі управління об’єктів професійній команді менеджерів з багаторічним досвідом супроводу подібних проектів. Звернувшись в Авенстон, ви отримаєте кваліфіковану підтримку за наступними напрямками:

  • Операційне управління об’єктами
  • Управління продажами і маркетингом
  • Управління фінансами, витратами і податками
  • Організація своєчасного планового і позапланового технічного обслуговування
  • Оптимізація бізнес-процесів і усунення вузьких місць
  • Наскрізний контроль якості
  • Повний контроль відповідності роботи активу всім актуальним правовим нормам і вимогам

Управління активами в сфері ВДЕ

Спираючись на багаторічний досвід роботи в сфері сонячної енергетики, Авенстон пропонує послуги з професійного управління активами і об'єктами ВДЕ.
Дізнатися більше

Оптимізація бізнес-процесів

Авенстон допомагає трансформувати і оптимізувати операції. Ми фокусуємось на можливостях, які максимізують конкурентні переваги активів і проектів, а також зміцнюють зв'язок між операціями і стратегією.
Дізнатися більше

Управління активами допомагає відслідковувати активи і керувати ними з використанням системного підходу. При ефективному управлінні переваги включають підвищення продуктивності і ефективності, що дозволяє бізнесу краще підвищити рентабельність інвестицій. Будинки, верстати та обладнання, інструменти – фактично, всім, що є матеріальним або нематеріальним, можна ефективно керувати з однієї центральної точки. Це допомагає гарантувати їх ефективне використання, дозволяючи аналізувати продуктивність і допомагаючи запобігти будь-яким непотрібні додаткові витрати, що виникають із-за інцидентів, таких як незаплановані простої. Управління активами охоплює цілісний погляд на весь життєвий цикл проекту – від планування і реалізації до оновлення та утилізації.

Залишилися питання по призначенню наших послуг?
Залиште нам заявку. Наші фахівці проконсультують Вас