Аутсорсинг в інжинірингу

Компанія Авенстон надає аутсорсингові послуги з проєктування промислових сонячних електростанцій на українському та міжнародному ринках. Ми реалізували великий портфель проєктів різного рівня складності — від систем електропостачання будинків та споруд до великих наземних сонячних електростанцій мегаватного класу. З 2009 року наша компанія надає аутсорсингові послуги з розробки проєктної документації для об’єктів відновлюваної енергетики. Будівництво перших великомасштабних сонячних електростанцій, побудованих на базі розробленої нами проєктної документації, почалося ще в 2010 році.

Щоб вирішувати завдання, які ставляться нашими замовниками, Авенстон підтримує штат досвідчених інженерів (конструктора, механіки, електрики). Наш технічний проєктний відділ має багаторічний досвід у розробці енергетичних систем різної складності. Монтажно-конструкторський відділ Авенстон постійно ділиться досвідом з інженерною командою для поліпшення якості кожного нового проєкту. Цінність нашої компанії — це якість послуг, а найважливіший актив — це персонал.

Заснована як інженерна компанія повного циклу, Авенстон підтримує успіхи своїх клієнтів, надаючи послуги на міжнародних ринках альтернативної енергетики. Ми об’єднуємо наші технічні інструменти та багаторічний практичний досвід роботи з прозорістю і акуратністю. Компанія послідовно реагує на потреби та очікування замовників. Партнерство, відкрите спілкування і підтримка стандартів замовника є базою для взаємин Авенстон з клієнтами. Ми практикуємо індивідуальний підхід до кожного нашого клієнта, спрямований на найбільш ефективне рішення поставлених завдань і довгострокове взаємовигідне співробітництво. Ви можете бути впевнені, що Авенстон завершить ваш проєкт, будь то великий чи малий, незалежно від його складності, вчасно і в рамках бюджету, що підтверджується роками нашої успішної роботи на ринку альтернативної енергетики.

У своїй роботі ми використовуємо різноманітне програмне забезпечення — від спеціалізованих програм для моделювання до конструкторських програм і систем автоматизованого проєктування. Для моделювання і прогнозування фотоелектричних систем (вибір оптимальної конфігурації обладнання, орієнтація сонячних батарей в просторі, прогноз майбутньої генерації електроенергії в залежності від географічного положення сонячної станції, природних умов, особливостей ландшафту і т.п.) ми використовуємо такі програмні пакети як PVSyst, Polysun, PVSOL, SAM, Sunny Design, SolarDesign.