проектирование и инжиниринг

Інжиніринг та проєктування

Ми пропонуємо послуги з реалізації передпроєктних робіт, проєктування та оцінки документації для різних об’єктів та систем у галузі відновлюваної енергетики та енергоефективності. Ми маємо великий практичний досвід у конструкторській документації для промислових підприємств різних типів і потужностей, а також електричних мереж та силових підстанцій напругою до 35 кВ. Багато хто з наших проєктів успішно впроваджений та виведений на етап комерційної експлуатації. Наша компанія протягом багатьох років інтенсивної роботи накопичила великий досвід у розробці, узгодженні, експлуатації та обслуговуванні електростанцій на відновлювальних джерелах енергії (ВДЕ). Ми надаємо послуги з проведення попередніх інженерних обстежень, виконуємо спрощені попередні техніко-економічні розрахунки або розробляємо більш складне техніко-економічне обґрунтування, готуємо попередні та детальні проєкти, а також розробляємо спеціалізовані проєктні рішення. Наші проєктні послуги серед іншого включають:

  • Проєктно-вишукувальні роботи;
  • Ескізний проєкт (попередній проєкт);
  • Проєктна документація;
  • Робоча документація;
  • Кошторисна документація;
  • Авторський нагляд.

Послуги з проєктування систем сонячної енергії

Авенстон – інноваційний лідер у галузі інжинірингу, який має багаторічний досвід у галузі сонячної енергетики, проектування промислових об’єктів та надання екологічних послуг. Заснована як інженерна компанія повного циклу, Авенстон підтримує успіхи своїх клієнтів, надаючи також послуги на міжнародних ринках альтернативної енергетики. Ми об’єднуємо наші технічні інструменти та багаторічний практичний досвід роботи з прозорістю і акуратністю.

Компанія послідовно реагує на потреби та очікування замовників. Партнерство, відкрите спілкування і підтримка стандартів замовника є базою для наших взаємин з клієнтами. Ми практикуємо індивідуальний підхід до кожного нашого клієнта, спрямований на найбільш ефективне рішення поставлених завдань і довгострокове взаємовигідне співробітництво.

Ви можете бути впевнені, що Авенстон завершить ваш проєкт, будь то великий чи малий, незалежно від його складності, вчасно і в рамках бюджету, що підтверджується роками нашої успішної роботи на ринку альтернативної енергетики. Авенстон – досвідчений генеральний підрядник в сфері сонячної енергетики, що підтверджується великим списком реалізованих нами проектів. Ми пропонуємо послуги з моделювання, розрахунками та проектування всіх типів сонячних електростанцій.