Інвестиційний консалтинг та залучення фінансування

Компанія Авенстон сприяє розвитку галузі відновлювальної енергетики та надає всебічну підтримку на всіх етапах життєвого циклу проєкту. Однією з наших послуг є всебічна підтримка та налагоджування взаємовигідних відносин між девелоперами, потенційними інвесторами та іншими зацікавленими учасниками проєктів.

У співпраці з власниками проєктів наша компанія сприяє залученню до наявного проєкту необхідних фінансових ресурсів. Наші послуги включають в себе повну підтримку девелоперів, а саме – підготовку та опис інвестиційного задуму, розробку найбільш ефективних бізнес-моделей залучення інвестицій та оформлення бізнес-плану впровадження проєкту з наступним залученням в проєкт вітчизняних або зарубіжних інвесторів і повний супровід формальних аспектів угоди між замовником та інвесторами.

Для потенційних інвесторів ми пропонуємо широкі можливості щодо вигідного вкладення фінансів, а саме: пошук та підбір проєктів для інвестування, аналіз інвестиційної привабливості проєктів у відповідності з очікуваннями інвестора, розрахунок оптимальної бізнес-моделі інвестування в обрані проєкти, забезпечення зменшення фінансових ризиків для інвестора.

Авенстон допомагає шукати ВДЕ активи та проєкти в Україні відповідно до індивідуальних вимог інвесторів. Ми працюємо в обох напрямках, як активний пошук проєктів, так і надання потенційним інвесторам доступу до нашої власної бази даних проєктів. Наша компанія допоможе вам придбати активи в Україні, захищаючи ваші інтереси на кожному етапі угоди з найкращими для вас умовами. Ми можемо не просто підібрати проєкт сонячної станції для ваших потреб, але також можемо забезпечити його професійну оцінку як у технічному, так і в фінансовому відношенні. Наші основні переваги:

  • Багаторічний практичний досвід реалізації проєктів ВДЕ в Україні.
  • Власна база даних з актуальною інформацією про наявні інвестиційні проєкти українських підприємців.
  • Власна система попередньої оцінки та експертизи проєктів.
  • Досконале знання галузі та широка мережа контактів, які дозволять вам ефективно знаходити потенційні інвестиційні об’єкти відповідно до критеріїв інвесторів.
  • Партнерство з ключовими розробниками та місцевими підрядними компаніями.

Спираючись на своєму професійному досвіді, Авенстон надає кваліфіковану консультативну підтримку на всіх етапах реалізації проєктів та рішень, пов’язаних з відновлюваними джерелами енергії. Ми пропонуємо різноманітні послуги з оцінки та дослідження ринкового середовища: конкурентний аналіз, техніко-економічне обґрунтування та технічна перевірка для будь-яких інвестиційних проєктів. Компанія бере участь у сонячному енергетичному бізнесі в тісній співпраці з провідними гравцями галузі. Основними компетенціями нашої компанії є досвід успішної реалізації проєктів з будівництва промислових сонячних електростанцій. Ми можемо і ми знаємо, як побудувати PV електростанції «під ключ» – від придбання землі та отримання всіх необхідних дозволів для підключення об’єкта до електромережі. З нами ваші інвестиції будуть максимально ефективними!

Залучення інвестицій в проєкти ВДЕ

Авенстон сприяє залученню капіталу для українських проєктів, пов’язаних із впровадженням відновлюваних джерел енергії та впровадженням енергоефективних технологій. Ми надаємо всебічні консультації та супроводжуємо угоду про залучення капіталу на користь місцевих девелоперів. Наші основні переваги:

  • Практичний досвід впровадження “під ключ” проєктів ВДЕ в Україні.
  • Глибоке розуміння вимог та очікувань іноземних інвесторів.
  • Професійне управління проєктами та координація всього процесу інвестування.
  • Підтримка проєкту на будь-яких етапах життєвого циклу.

На підставі свого досвіду Авенстон надає девелоперам підтримку на всіх етапах реалізації проєктів. Ми пропонуємо різноманітні послуги, включаючи конкурентний аналіз, бізнес-планування, стратегічний консалтинг, експертиза технологій та обладнання.