Девелопмент промислових сонячних електростанцій

Працюючи в галузі відновлювальної енергетики з 2001 року, наша команда фахівців зібрала унікальний практичний досвід по всім етапам реалізації інвестиційних проектів. Ми досконало розуміємо послідовність всіх кроків, які необхідно виконати для успішного завершення проекту, починаючи зі стадії планування і до введення зеленої електростанції в експлуатацію. Саме тому Авенстон не обмежується тільки будівництвом об’єктів відновлювальної енергетики, а також активно займається підготовкою проектів і доведенням їх до стадії готовності до будівництва.

Наша компанія проводить девелопмент проектів в сфері сонячної енергетики. Ми працюємо як з портфелями проектів малої потужності (до 1 МВт), так і з проектами більшої потужності. Наша задача полягає в виконанні необхідних дій та отриманні всіх потрібних документів, які дозволяють розпочати будівництво, а саме – відведення земельної ділянки, отримання містобудівних умов та обмежень, отримання технічних умов щодо підключення об’єкту зеленої генерації до мереж, розробка проектної документації та отримання дозволу на початок будівництва. Наша мета полягає не тільки в девелопменті, а також і в подальшому будівництві таких проектів як самостійно, так і разом з партнерами.

Авенстон пропонує потенційними інвесторам залучатися до наших проектів у сфері сонячної енергетики на будь-яких стадіях девелопменту та реалізовувати їх з нами. Ми готові фінансувати проекти разом з партнерами, гарантуючи тим самим нашу максимальну залученість та досягнення найкращого результату з мінімальним ризиком. Ми відкриті до будь-яких форм партнерства, направлених на досягнення взаємовигідних результатів. Давайте розвивати чисту енергетику разом!

Отримати Консультацію