Будівництво та електромонтажні роботи

В даний час Авенстон здійснює весь спектр будівельних, монтажних та пусконалагоджувальних робіт. Наша компанія проводить електромонтажні та пусконалагоджувальні роботи будь-якої складності, використовуючи найсучасніші технології. Ми виконуємо роботу ефективно, своєчасно, у відповідності до вимог нормативних документів, а також вимог замовника. Авенстон гарантує якість виконаних робіт будь-якої складності, використовуючи обладнання та аксесуари провідних світових та вітчизняних виробників.

Фахівці компанії Авенстон ретельно виконають будь-які будівельно-монтажні, електромонтажні та пусконалагоджувальні роботи по вашому об’єкту на найвищому професійному рівні. Ми можемо організувати контроль і управління всім процесом будівництва сонячної електростанції будь-якого типу, пройти всі етапи документального оформлення будівництва та введення в експлуатацію. Всі роботи по монтажу і будівництву сонячних електростанцій виконуються чітко у відповідності до вимог існуючих правил і нормативів улаштування електроустановок, проєктної документації, а також відповідно до вимог та рекомендацій виробників обладнання, що використовується.

Монтаж сонячних електростанцій

Співробітники нашої компанії мають досвід роботи у сфері відновлюваних джерел енергії та регулярно вдосконалюють свої навички та практичний досвід – вже більше десятка добре функціонуючих проектів.
Дізнатися більше

Енергоефективне будівництво об’єктів

Компанія Авенстон пропонує послуги по електромонтажним роботам та енергоефективному будівництву об’єктів. Ми будуємо енергоефективні та пасивні будинки, офіси та інші комерційні споруди по індивідуальним проектам наших замовників.
Дізнатися більше