Управління активами

Управління активами допомагає відслідковувати активи і керувати ними з використанням системного підходу. При ефективному управлінні переваги включають підвищення продуктивності і ефективності, що дозволяє бізнесу краще підвищити рентабельність інвестицій. Будинки, верстати та обладнання, інструменти – фактично, всім, що є матеріальним або нематеріальним, можна ефективно керувати з однієї центральної точки. Це допомагає гарантувати їх ефективне використання, дозволяючи аналізувати продуктивність і допомагаючи запобігти будь-яким непотрібні додаткові витрати, що виникають із-за інцидентів, таких як незаплановані простої. Управління активами охоплює цілісний погляд на весь життєвий цикл проекту – від планування і реалізації до оновлення та утилізації.

Оптимізація бізнес-процесів

Авенстон допомагає трансформувати і оптимізувати операції. Ми фокусуємось на можливостях, які максимізують конкурентні переваги активів і проектів, а також зміцнюють зв'язок між операціями і стратегією.
Дізнатися більше

Технічні аудити проектів та активів

Авенстон проводить роботи з повного технічного огляду об'єктів будь-якого типу. Для більш точного аналізу реального стану його експлуатації та виявлення можливих дефектів ми допомагаємо проводити одноразові та періодичні технічні огляди та належні перевірки.
Дізнатися більше

Управління активами в сфері ВДЕ

Ринок альтернативної енергетики України активно розвивається з 2009 року після вступу в силу нової редакції Закону України “Про електроенергетику”. Основним стимулом розвитку галузі близько 10 років служив “зелений” тариф. Але в зв’язку зі змінами законодавчої бази і форми державної підтримки відновлюваної електроенергетики, даний напрямок переживає тимчасову кризу. В Україні склалася ситуація, при якій багато активів вимагають додаткової уваги. Якщо говорити, наприклад, про сонячні електростанції, то деякі об’єкти мають проблеми зі своєчасним підключенням до мереж; не завжди технічні параметри ФЕС відповідають проектним; не в повному обсязі дотримані актуальні вимоги щодо оформлення документації, ведення звітності і так далі.

Спираючись на багаторічний досвід роботи в сфері сонячної енергетики, Авенстон пропонує послуги з управління активами в сфері ВДЕ. Ми надаємо необхідну технічну і юридичну підтримку, виконуємо кваліфіковані аудити поточного стану вашого активу і беремо на контроль ті питання, які вимагають підвищеної уваги. Ми пропонуємо повний спектр послуг з управління сонячними електростанціями на будь-яких етапах їх життєвого циклу. Наші фахівці проведуть ретельний аналіз вашого активу і запропонують обгрунтований і найбільш оптимальний план дій:

  • Заходи, необхідні для запуску сонячної електростанції в експлуатацію у разі незавершеного будівництва;
  • Заходи щодо підвищення ефективності генерації електроенергії у разі вже введеного в експлуатацію об’єкта;
  • Підготовка сонячних електростанцій до продажу;
  • Технічна модернізація сонячних електростанцій і окремих систем (АСКОЕ, телемеханіка і т.п.) в разі зміни норм і вимог законодавства.

Після обговорення та затвердження “дорожньої карти” ми візьмемо на себе її реалізацію. Авенстон надає всі необхідні послуги для об’єктів сонячної енергетики: юридичний супровід будівництва, виконання функцій служби замовника та технічного нагляду, приймально-здавальні випробування та пусконалагоджувальні роботи для вже побудованих об’єктів, супровід питань підключення до мереж, введення СЕС в експлуатацію, супровід процедури оформлення ліцензій та договорів на продаж електроенергії, експлуатація та сервісне обслуговування, тощо. Наша кінцева мета – успішний запуск сонячної електростанції в роботу і досягнення планових показників вашого інвестиційного проекту.