Управління активами

Управління активами допомагає відслідковувати активи і керувати ними з використанням системного підходу. При ефективному управлінні переваги включають підвищення продуктивності і ефективності, що дозволяє бізнесу краще підвищити рентабельність інвестицій. Будинки, верстати та обладнання, інструменти – фактично, всім, що є матеріальним або нематеріальним, можна ефективно керувати з однієї центральної точки. Це допомагає гарантувати їх ефективне використання, дозволяючи аналізувати продуктивність і допомагаючи запобігти будь-яким непотрібні додаткові витрати, що виникають із-за інцидентів, таких як незаплановані простої. Управління активами охоплює цілісний погляд на весь життєвий цикл проекту – від планування і реалізації до оновлення та утилізації.

Оптимізація бізнес-процесів

Авенстон допомагає трансформувати і оптимізувати операції. Ми фокусуємось на можливостях, які максимізують конкурентні переваги активів і проектів, а також зміцнюють зв'язок між операціями і стратегією.
Дізнатися більше

Технічні аудити проектів та активів

Авенстон проводить роботи з повного технічного огляду об'єктів будь-якого типу. Для більш точного аналізу реального стану його експлуатації та виявлення можливих дефектів ми допомагаємо проводити одноразові та періодичні технічні огляди та належні перевірки.
Дізнатися більше