Генеральний підряд (EPC) у сонячній енергетиці

Компанія Авенстон має власний інженерно-конструкторський відділ, відділ капітального будівництва та офіс з управління проєктами в сфері відновлювальної енергетики. Компанія підтримує і керує відповідною організаційною структурою, персоналом, обладнанням і дозволами для своєчасного виконання проєктів в галузі відновлюваних джерел енергії на найвищому рівні якості.

Ми пропонуємо генеральний контракт на реалізацію проєктів відновлюваної енергетики в різних форматах, в тому числі компанія надає послуги як EPC-підрядник (інжиніринг, закупівля і будівництво), та керує проєктами по моделям EPCM (EPC Management) або DD&CC (Девелопмент, Проєктування, Будівництво та Введення в експлуатацію). Наша компанія готова запропонувати всі необхідні послуги і виступити в якості генерального підрядника в будь-яких проєктах, пов’язаних з впровадженням відновлюваних джерел енергії в Україні, зокрема – при будівництві промислових сонячних електростанцій. Наші послуги серед інших включають підготовчі роботи, будівельні роботи, електромонтажні роботи, улаштування кабельних мереж та встановлення захисного обладнання, введення в експлуатацію та багато іншого.

Сонячні електростанції для власного споживання

Проектуємо і будуємо комерційні сонячні електростанції. Генерація електроенергії для власного споживання - ефективне і прибуткове рішення для зниження витрат на енергопостачання для підприємств.
Дізнатися більше

Мережеві сонячні електростанції

Генеральний підряд з будівництва мережевих сонячних електростанцій. Повний спектр EPC послуг, підключення до мереж. Продаж електроенергії за "зеленим" тарифом, прямими договорами або аукціонами.
Дізнатися більше

Домашні сонячні електростанції

Проектуємо і будуємо мережеві домашні сонячні електростанції. Продаж електроенергії за "зеленим" тарифом для домашніх ФЕС з потужністю до 30 кВт. Повний технічний супровід і юридичні консультації на всіх етапах.
Дізнатися більше

Сонячні електростанції для сільського господарства

Сонячні електростанції для агропідприємств проєктуються і будуються спеціальним чином, щоб використовувати орні землі одночасно для вирощування с/г продукції та генерації електроенергії.
Дізнатися більше

Генеральний підряд по будівництву промислових сонячних електростанцій

Інженерний відділ Авенстон може надавати повний спектр послуг з розробки, проєктування, будівництва та експлуатації будь-яких сонячних електростанцій. На підставі власного професійного досвіду компанія надає кваліфіковану підтримку на всіх етапах впровадження продуктів та рішень, пов’язаних з відновлюваними джерелами енергії. Наша специфіка полягає у розробці та впровадженні проєктів “під ключ”, що включають в себе наступні етапи:

 • Проєктування;
 • Закупівля та доставка обладнання на будівельний майданчик;
 • Будівництво та монтаж обладнання;
 • Пусконалагоджувальні роботи та навчання персоналу замовника;
 • Введення в експлуатацію.

Послуга EPC від Авенстон — це повний комплекс заходів щодо реалізації інвестиційно-будівельного проєкту в якості генерального підрядника: від збору та підготовки початково-дозвільної документації до введення в експлуатацію та підключення до електромережі. Компанія Авенстон – це ваш надійний EPC (Інжиніринг – Закупівлі – Будівництво) і EPCM (Інжиніринг – Закупівлі – Будівництво – Управління) підрядник в сфері енергетики та будівництва під ключ промислових об’єктів. Досвід і кваліфікація наших фахівців допомагають нашим клієнтам вирішувати такі завдання, як:

 • Розробка концепції та попередні інжинірингові опрацювання;
 • Розробка і впровадження власної методології управління проєктами на всіх стадіях інвестиційного процесу;
 • Детальний інжиніринг та робоче проєктування на основі використовуваної технології і вимог до проєкту;
 • Управління і контроль: графіки робіт, контроль витрат, розрахунок вартості робіт, прогноз, звітність, мінімізація ризиків.

Переваги Авенстон як генерального підрядника в проєктах сонячної енергетики

Наша група компаній успішно покриває всі сегменти будівництва сонячних електростанцій: встановлення сонячних батарей на землі, дахах, в якості функціональних елементів будівель та споруд (BIPV), будівництво підключених до мережі промислових сонячних електростанцій та автономних фотоелектричних систем.

Ключові переваги Авенстон:

 • Власний проєктний відділ з великим досвідом у сфері сонячної енергетики.
 • Супровід проєктів будівництва промислових сонячних електростанцій «під ключ» — великий практичний досвід реалізації проєктів повного циклу.
 • Високоякісне та перевірене часом обладнання від лідерів галузі.
 • Робота на стороні клієнта — індивідуальний підхід до кожного проєкту, в тому числі і щодо підбору обладнання.
 • Підтримка обмінного фонду обладнання в Україні та власний штат сервісних інженерів, які пройшли навчання і мають всі необхідні дозволи і сертифікати.
 • Досвід роботи з іноземними замовниками та інвесторами.
 • Десятки фотоелектричних електростанцій потужністю від 0,2 до 20 МВт були успішно завершені і введені в експлуатацію в якості EPC-підрядника.