Генеральний підряд (EPC) у сонячній енергетиці

Компанія Авенстон має власний інженерно-конструкторський відділ, відділ капітального будівництва та офіс з управління проєктами в сфері відновлювальної енергетики. Компанія підтримує і керує відповідною організаційною структурою, персоналом, обладнанням і дозволами для своєчасного виконання проєктів в галузі відновлюваних джерел енергії на найвищому рівні якості.

Ми пропонуємо генеральний контракт на реалізацію проєктів відновлюваної енергетики в різних форматах, в тому числі компанія надає послуги як EPC-підрядник (інжиніринг, закупівля і будівництво), та керує проєктами по моделям EPCM (EPC Management) або DD&CC (Девелопмент, Проєктування, Будівництво та Введення в експлуатацію). Наша компанія готова запропонувати всі необхідні послуги і виступити в якості генерального підрядника в будь-яких проєктах, пов’язаних з впровадженням відновлюваних джерел енергії в Україні, зокрема – при будівництві промислових сонячних електростанцій. Наші послуги серед інших включають підготовчі роботи, будівельні роботи, електромонтажні роботи, улаштування кабельних мереж та встановлення захисного обладнання, введення в експлуатацію та багато іншого.

Сонячні електростанції для власного споживання

Проектуємо і будуємо комерційні сонячні електростанції. Генерація електроенергії для власного споживання - ефективне і прибуткове рішення для зниження витрат на енергопостачання для підприємств.
Дізнатися більше

Мережеві промислові сонячні електростанції

Генеральний підряд з будівництва промислових мережевих сонячних електростанцій. Повний спектр EPC послуг, підключення до мереж. Продаж електроенергії за "зеленим" тарифом, прямими договорами або аукціонами.
Дізнатися більше

Сонячні електростанції для сільського господарства

Сонячні електростанції для агропідприємств проєктуються і будуються спеціальним чином, щоб використовувати орні землі одночасно для вирощування с/г продукції та генерації електроенергії.
Дізнатися більше

Домашні сонячні електростанції

Проектуємо і будуємо мережеві домашні сонячні електростанції. Продаж електроенергії за "зеленим" тарифом для домашніх ФЕС з потужністю до 30 кВт. Повний технічний супровід і юридичні консультації на всіх етапах.
Дізнатися більше

Генеральний підряд по будівництву промислових сонячних електростанцій

Інженерний відділ Авенстон може надавати повний спектр послуг з розробки, проєктування, будівництва та експлуатації будь-яких сонячних електростанцій. На підставі власного професійного досвіду компанія надає кваліфіковану підтримку на всіх етапах впровадження продуктів та рішень, пов’язаних з відновлюваними джерелами енергії. Наша специфіка полягає у розробці та впровадженні проєктів “під ключ”, що включають в себе наступні етапи:

 • Проєктування;
 • Закупівля та доставка обладнання на будівельний майданчик;
 • Будівництво та монтаж обладнання;
 • Пусконалагоджувальні роботи та навчання персоналу замовника;
 • Введення в експлуатацію.

Послуга EPC від Авенстон — це повний комплекс заходів щодо реалізації інвестиційно-будівельного проєкту в якості генерального підрядника: від збору та підготовки початково-дозвільної документації до введення в експлуатацію та підключення до електромережі. Компанія Авенстон – це ваш надійний EPC (Інжиніринг – Закупівлі – Будівництво) і EPCM (Інжиніринг – Закупівлі – Будівництво – Управління) підрядник в сфері енергетики та будівництва під ключ промислових об’єктів. Досвід і кваліфікація наших фахівців допомагають нашим клієнтам вирішувати такі завдання, як:

 • Розробка концепції та попередні інжинірингові опрацювання;
 • Розробка і впровадження власної методології управління проєктами на всіх стадіях інвестиційного процесу;
 • Детальний інжиніринг та робоче проєктування на основі використовуваної технології і вимог до проєкту;
 • Управління і контроль: графіки робіт, контроль витрат, розрахунок вартості робіт, прогноз, звітність, мінімізація ризиків.

Переваги Авенстон як генерального підрядника в проєктах сонячної енергетики

Наша група компаній успішно покриває всі сегменти будівництва сонячних електростанцій: встановлення сонячних батарей на землі, дахах, в якості функціональних елементів будівель та споруд (BIPV), будівництво підключених до мережі промислових сонячних електростанцій та автономних фотоелектричних систем.

Ключові переваги Авенстон:

 • Власний проєктний відділ з великим досвідом у сфері сонячної енергетики.
 • Супровід проєктів будівництва промислових сонячних електростанцій «під ключ» — великий практичний досвід реалізації проєктів повного циклу.
 • Високоякісне та перевірене часом обладнання від лідерів галузі.
 • Робота на стороні клієнта — індивідуальний підхід до кожного проєкту, в тому числі і щодо підбору обладнання.
 • Підтримка обмінного фонду обладнання в Україні та власний штат сервісних інженерів, які пройшли навчання і мають всі необхідні дозволи і сертифікати.
 • Досвід роботи з іноземними замовниками та інвесторами.
 • Десятки фотоелектричних електростанцій потужністю від 0,2 до 20 МВт були успішно завершені і введені в експлуатацію в якості EPC-підрядника.