Послуги у сонячній енергетиці

Сонячна енергетика – одна з найперспективніших і динамічних частин галузі ВДЕ. Щорічний приріст потужностей, що вводяться в експлуатацію становить близько 40-50%. Всього за півтора десятка років частка сонячної електрики в світовій енергетиці перевищила позначку в 5%. Удосконалення технології виготовлення фотоелектричних модулів призвело до істотного зниження собівартості сонячної електрики. В більш ніж в 30 країнах (Німеччина, Чилі, Австралія, Мексика) сонячна електроенергія стала дешевше, ніж одержувана з традиційних (нафта, газ, вугілля) джерел.

Ми розробляємо та втілюємо високотехнологічні рішення сонячної енергетики. Основний напрямок АВЕНСТОН — це сонячні електростанції для бізнесу будь-яких типів та розмірів. Наша високопрофесійна команда інженерів та проєктувальників виконує комплексні й складні проєкти повного циклу, починаючи з вступних стадій консалтингу та закінчуючи введенням в експлуатацію готового об’єкта. Глибока експертиза у фотоелектричних модулях та мережевих інверторах, а також понад 10 років співпраці з провідними світовими виробниками обладнання, дозволяє нам розробляти надійні рішення з високою економічною ефективністю!

Компанія Авенстон надає послуги по проектуванню, постачанню обладнання та будівництву промислових сонячних електростанцій. Ми маємо давні партнерські стосунки з провідними українськими та світовими виробниками обладнання, а також підрядними організаціями, які при необхідності приймають участь в наших проектах. Спираючись на вимоги власної системи менеджменту якості Авенстон ретельно відбирає партнерів для реалізації своїх проектів в сфері відновлювальних джерел енергії.

Наші послуги в сфері сонячної енергетики:

Девелопмент промислових сонячних електростанцій

Авенстон пропонує потенційними інвесторам залучатися до наших проектів у сфері сонячної енергетики на будь-яких стадіях девелопменту та реалізовувати їх з нами.
Дізнатися більше

Генеральний підряд (EPC) у сонячній енергетиці

Авенстон є професійним генеральним підрядником в проєктах ВДЕ. Ми проєктуємо, комплектуємо обладнанням та будуємо об'єкти відновлювальної енергетики відповідно технічному завданню та іншим вимогам замовників.
Дізнатися більше

Інжиніринг та проєктування сонячних електростанцій

Ми пропонуємо повний спектр послуг з виконання передпроєктних та проєктних робіт. Маємо великий практичний досвід у розробці конструкторської документації для промислових об'єктів різних типів і потужностей, а також електричних мереж та силових підстанцій напругою до 35 кВ.
Дізнатися більше

Постачання обладнання

Відділ логістики та постачання компанії Авенстон має багаторічний досвід у постачанні обладнання і матеріалів на будівельні майданчики проєктів ВДЕ. Вартість обладнання та вибір оптимального графіка доставки можуть бути ефективно оптимізовані фахівцями нашої компанії.
Дізнатися більше

Будівництво та монтаж сонячних електростанцій

Послуги групи компаній Авенстон по монтажу сонячних електростанцій включають в себе як комплексне ведення проекту, так і окремі будівельно-монтажні роботи.
Дізнатися більше

Експлуатація і сервіс сонячних електростанцій

Кваліфіковано проведене сервісне обслуговування дозволить не тільки виявити можливі недоліки в роботі обладнання, а і забезпечити його гарантовану роботу.
Дізнатися більше

Консалтинг в сонячній енергетиці

Авенстон надає консалтингові послуги щодо реалізації проєктів ВДЕ. Ми допомагаємо клієнтам на всіх етапах реалізації їх проектів.
Дізнатися більше

Юридичний супровід проектів сонячної енергетики

Ми надаємо комплексний юридичний супровід, включаючи отримання всіх необхідних дозволів, узгодження всіх юридичних питань по імпорту необхідного обладнання, супровід договорів, переговорів з енергетичними компаніями та державними регуляторними органами.
Дізнатися більше