Послуги у сонячній енергетиці

Авенстон надає повний комплекс послуг в сонячної енергетики: від повного супроводу початкових етапів планування та девелопменту до введення сонячної електростанції в експлуатацію і подальшого її технічного обслуговування для забезпечення працездатності об’єкта згідно проектних параметрів. Проектування, будівництво та сервісне обслуговування сонячних електростанцій входять до переліку основних компетенцій групи компаній Авенстон. У нашому портфоліо є як проекти – новинки сонячної енергетики України, так і типові сонячні електростанції, в яких були використані перевірені і якісні технічні рішення.

Сонячна енергетика – одна з найперспективніших і динамічних частин галузі ВДЕ. Щорічний приріст потужностей, що вводяться в експлуатацію становить близько 40-50%. Всього за півтора десятка років частка сонячної електрики в світовій енергетиці перевищила позначку в 5%. Удосконалення технології виготовлення фотоелектричних модулів призвело до істотного зниження собівартості сонячної електрики. В більш ніж в 30 країнах (Німеччина, Чилі, Австралія, Мексика) сонячна електроенергія стала дешевше, ніж одержувана з традиційних (нафта, газ, вугілля) джерел.

Ми розробляємо та втілюємо високотехнологічні рішення сонячної енергетики. Основний напрямок АВЕНСТОН — це сонячні електростанції для бізнесу будь-яких типів та розмірів. Наша високопрофесійна команда інженерів та проєктувальників виконує комплексні й складні проєкти повного циклу, починаючи з вступних стадій консалтингу та закінчуючи введенням в експлуатацію готового об’єкта. Глибока експертиза у фотоелектричних модулях та мережевих інверторах, а також понад 10 років співпраці з провідними світовими виробниками обладнання, дозволяє нам розробляти надійні рішення з високою економічною ефективністю!

Послуги Авенстон в сфері сонячної енергетики:

Девелопмент промислових сонячних електростанцій

Авенстон пропонує потенційними інвесторам залучатися до наших проектів у сфері сонячної енергетики на будь-яких стадіях девелопменту та реалізовувати їх з нами.
Дізнатися більше

Генеральний підряд (EPC) у сонячній енергетиці

Авенстон є професійним генеральним підрядником в проєктах ВДЕ. Ми проєктуємо, комплектуємо обладнанням та будуємо об'єкти відновлювальної енергетики відповідно технічному завданню та іншим вимогам замовників.
Дізнатися більше

Інжиніринг та проєктування сонячних електростанцій

Ми пропонуємо повний спектр послуг з виконання передпроєктних та проєктних робіт. Маємо великий практичний досвід у розробці конструкторської документації для промислових об'єктів різних типів і потужностей, а також електричних мереж та силових підстанцій напругою до 35 кВ.
Дізнатися більше

Постачання обладнання

Відділ логістики та постачання компанії Авенстон має багаторічний досвід у постачанні обладнання і матеріалів на будівельні майданчики проєктів ВДЕ. Вартість обладнання та вибір оптимального графіка доставки можуть бути ефективно оптимізовані фахівцями нашої компанії.
Дізнатися більше

Будівництво та монтаж сонячних електростанцій

Послуги групи компаній Авенстон по монтажу сонячних електростанцій включають в себе як комплексне ведення проекту, так і окремі будівельно-монтажні роботи.
Дізнатися більше

Експлуатація і сервіс сонячних електростанцій

Кваліфіковано проведене сервісне обслуговування дозволить не тільки виявити можливі недоліки в роботі обладнання, а і забезпечити його гарантовану роботу.
Дізнатися більше

Консалтинг в сонячній енергетиці

Авенстон надає консалтингові послуги щодо реалізації проєктів ВДЕ. Ми допомагаємо клієнтам на всіх етапах реалізації їх проектів.
Дізнатися більше

Юридичний супровід проектів сонячної енергетики

Ми надаємо комплексний юридичний супровід, включаючи отримання всіх необхідних дозволів, узгодження всіх юридичних питань по імпорту необхідного обладнання, супровід договорів, переговорів з енергетичними компаніями та державними регуляторними органами.
Дізнатися більше

Авенстон проектує і будує сонячні електростанції різних типів і розмірів, в тому числі: комерційні сонячні сонячні електростанції під власне споживання електроенергії підприємств, промислові мережеві сонячні електроенергії для продажу виробленої електроенергії за “зеленим” тарифом або ринковими цінами, сучасні фасадні сонячні електростанції і BIPV системи.

Компанія Авенстон надає послуги по проектуванню, постачанню обладнання та будівництву промислових сонячних електростанцій. Ми маємо давні партнерські стосунки з провідними українськими та світовими виробниками обладнання, а також підрядними організаціями, які при необхідності приймають участь в наших проектах. Спираючись на вимоги власної системи менеджменту якості Авенстон ретельно відбирає партнерів для реалізації своїх проектів в сфері відновлювальних джерел енергії.

Сонячні електростанції від Авенстон Дізнатися більше

 

Останнім часом попит на сонячні електростанції в усьому світі щорічно збільшується майже в три рази. Це обумовлено популяризацією ринку відновлюваних джерел енергії та зниженням вартості фотоелектричних технологій. Вже сьогодні багато країн відмовляються від необхідності застосування різних моделей державної підтримки, а місцеві підприємства переходять до ефективного споживання електроенергії на власні потреби з урахуванням виключно ринкових факторів і трендів.

Ми проектуємо і будуємо комерційні сонячні електростанції різних типів. Одне з найважливіших напрямків діяльності Авенстон – генеральний підряд з будівництва сонячних електростанцій, призначених для генерації електроенергії для власного споживання підприємством, на території яких вони встановлені. Наша група компаній має великий досвід реалізації проектів такого типу (перша подібна сонячна електростанція була побудована нашими фахівцями ще в 2014 році), а персонал володіє необхідною кваліфікацією, напрацюваннями та знаннями.

Авенстон спеціалізується на наданні різних послуг в області сонячної енергетики, в тому числі – на проектуванні, будівництві, сервісному обслуговуванні та постачанні висококласного обладнання для сонячних електростанцій. Якщо у вас є питання або сумніви, напишіть нам! З радістю проконсультуємо і виконаємо попередні розрахунки!

 

AVENSTON GROUP. Впровадження проектів та технологій сонячної енергетики – проектування, постачання, будівництво, сервіс

Сонячні електростанції для власного споживання

Проектуємо і будуємо комерційні сонячні електростанції. Генерація електроенергії для власного споживання - ефективне і прибуткове рішення для зниження витрат на енергопостачання для підприємств.
Дізнатися більше

Промислові мережеві сонячні електростанції

Генеральний підряд з будівництва промислових мережевих сонячних електростанцій. Повний спектр EPC послуг, підключення до мереж. Продаж електроенергії за "зеленим" тарифом, прямими договорами або аукціонами.
Дізнатися більше

Наземні сонячні електростанції

Компанія надає послуги генерального підряду по будівництву наземних сонячних електростанцій. Ми проектуємо, поставляємо обладнання, виконуємо будівельно-монтажні та пусконалагоджувальні роботи, обслуговування та сервіс.
Дізнатися більше

Дахові сонячні електростанції

Проектуємо і будуємо дахові сонячні електростанції. Десятирічний досвід надання послуг генерального підряду в проєктах будівництва сонячних електростанцій.
Дізнатися більше
Сонячні електростанції

Залишилися питання по призначенню наших послуг?
Залиште нам заявку. Наші фахівці проконсультують Вас