Інвестиційний Енергетичний Форум

Керівництво компанії Авенстон прийняло участь в Інвестиційному Енергетичному Форумі, який відбувся 14 листопада 2018 року у Києві. Захід, організований Клубом альтернативної енергетики, зібрав членів клубу, інвесторів та представників інвестиційних фондів, банків і міжнародних фінансових установ, територіальних громад, торговельно-економічних радників посольств іноземних держав в Україні, керівників промислових і аграрних підприємств та експертів галузі.

Зустріч розпочалась з експрес-презентацій учасників, протягом якого гості форуму розказували про себе у форматі особистого спілкування. Не менш жваво та досить інформативно пройшла наступна панельна дискусія, темою якої стала «Практика інвестування у ВДЕ в Україні». Своїм досвідом щодо втілення енергетичних проектів поділився Дмитро Лукомський, генеральний директор компанії Авенстон. По завершенню дискусії розпочався експертний нетворкінг та B2B зустрічі.

Инвестиционный Энергетический Форум
invest forum letter
 

Корисні статті:

Енергопрогноз до середини століття

Як відбуватиметься глобальна енерготранзиція? Які етапи попереду? Які висновки мають зробити інвестори, націлені на середньо- та довгострокову перспективу?
Дізнатися більше

Системи накопичення енергії

Ефективне використання світових енергетичних ресурсів залежить не тільки від способів їх використання, а й від методів зберігання виробленої енергії.
Дізнатися більше

Хмарне майбутнє для PV-галузі України

Авторська колонка Дмитра Лукомського на платформі "Економічна правда" про "мінливу хмарність" української сонячної енергетики та нові горизонти розвитку галузі наступного року
Дізнатися більше

Сонячно-дизельні гібридні електростанції

Інтеграція фотоелектричних систем в існуючі дизельні енергосистеми дозволяє знизити витрати на паливо і гарантує ефективне електропостачання.
Дізнатися більше