Організація виробництва сонячних батарей

У компанії об’єдналася команда висококваліфікованих фахівців з багаторічним практичним досвідом організації та супроводу серійного виробництва кремнію, фотоелектричних елементів і сонячних батарей. Перші проекти в даному напрямку були реалізовані нами ще в 2001-2007 роках. Наші співробітники брали безпосередню участь в організації виробництва в Україні, Канаді, Кубі та Швейцарії, супроводжували проекти з установки фотоелектричних систем сонячного енергозабезпечення в Казахстані, Єгипті, Іраку та деяких інших країнах, а також брали участь у інших проектах, пов’язаних із сонячною енергетикою. Багато членів нашої команди в різний час проходили навчання та стажування за кордоном.

В рамках даного напрямку компанія встановила довгострокові партнерські відносини з організаціями та дослідницькими інститутами в Україні, США, Німеччини, Італії, Швейцарії та Великобританії. Серед наших клієнтів — відомі компанії з Європи і з Близького Сходу.

Спираючись на власний досвід та досвід партнерів, наша компанія надає кваліфіковану консультаційну підтримку на всіх етапах впровадження продуктів і рішень, пов’язаних із сонячною енергетикою (технологія виробництва компонентів для систем сонячного енергозабезпечення, виробництво компонентів для систем сонячного енергозабезпечення). Цільові споживачі наших консалтингових послуг — це як стартапи без досвіду в сонячній енергетиці, так і діючі підприємства , що вже працюють в області сонячної енергетики.

Виробництво сонячних батарей

Звернувшись в Авенстон, ви отримаєте професійну консультаційну підтримку з організації виробництва сонячних батарей в Україні або за її межами і зможете замовити комплексний супровід вашого проекту, якщо ви вже прийняли рішення інвестувати в будівництво заводу з виробництва сонячних батарей. Робота з нами припускає створення прибуткового бізнесу з виробництва сонячних модулів з річним обсягом до 100 МВт. Ключовим драйвером проекту є постійне зростання світового ринку сонячних модулів — за прогнозами експертів, у найближче десятиліття зростання ринку становитиме близько 20-30% на рік.

Виробництво сонячного модуля включає в себе ряд технологічних операцій: пайка фотоелектричних перетворювачів (ФЕП) у відповідність із заданою схемою електричної комутації, герметизація з’єднаних ФЕП в ламінат, монтаж рами і сполучної коробки, тестування.

Збірка ФЕП розбивається на наступні операції: послідовне з’єднання ФЕП в ланцюжки; послідовно — паралельне з’єднання підготовлених ланцюжків ФЕП в матрицю (наприклад, 6×12 елементів). Після цього ФЕП герметизуються: формування «сендвіча», що складається зі скла, плівки герметизуючого матеріалу (EVA), фотоелектричних перетворювачів, другого шару герметизуючого матеріалу і тильної захисту модуля; тестування отриманого напівфабрикату на відсутність розривів електричного кола; герметизація підготовленого «сендвіча» при високій температурі і надмірному тиску; видалення надлишків матеріалів.

Підготовлений на попередніх етапах ламінат вже здатний генерувати електричну енергію, але все ще не є кінцевим продуктом. Для завершення виробництва необхідно: встановити раму по периметру модуля і змонтувати сполучну комутаційну коробку. Тестування готового сонячного модуля включає визначення електричних параметрів і вимір напруги на пробій. Готові модулі упорядковано за класами продукції, упаковуються і відправляються споживачеві.

Супровід проектів по організації виробництва сонячних батарей

Якщо ви зацікавлені в будівництві власного заводу з виробництва сонячних батарей, сонячних елементів, кремнієвих пластин або злитків, будь ласка, звертайтеся в компанію Авенстон. Ми візьмемо на себе повний супровід вашого проекту, забезпечивши тим самим його виконання на максимально високому рівні, вчасно і з мінімальними витратами коштів інвестора. Організація виробництва сонячних батарей в Україні або закордоном разом з нами — найкращий спосіб врахувати накопичений практичний досвід і уникнути багатьох помилок, пов’язаних з неправильним вибором обладнання або базової технології для виробництва сонячних панелей.

Послуги щодо організації серійного виробництва сонячних батарей:

1. Технічний аналіз обраної технології виробництва сонячних батарей, технологічного обладнання. Оцінка потенційних ризиків.

2. Пошук і підбір оптимального набору технологічного обладнання, включаючи пошук відповідного б/в обладнання. Пошук і підбір допоміжного обладнання (в тому числі українського виробництва), необхідного для організації виробництва сонячних батарей, з метою оптимізації майбутньої виробничої лінії за вартістю. Підготовка або аналіз контрактів на поставку виробничого обладнання.

3. Аналіз потенційних виробничих майданчиків на придатність для організації виробництва фотоелектричних модулів. Видача технічних вимог до виробничого майданчику (або його модернізації) на підставі технічних параметрів даного комплекту обладнання.

4. Підбір потенційних постачальників сонячних елементів та інших комплектуючих, необхідних для виготовлення сонячних батарей, і аналіз їх поточних цінових пропозицій залежно від заданої річної потреби (продуктивності майбутнього заводу). Проведення переговорів з потенційними постачальниками комплектуючих з метою оптимізації запропонованих ними умов поставки.

5. Розрахунок прогнозної структури капітальних і операційних витрат майбутнього виробничого підприємства: підготовка виробничого приміщення, придбання обладнання, зарплата персоналу, оборотні кошти і т.п. Побудова фінансової моделі для визначення собівартості фотоелектричних модулів. Підготовка розгорнутого бізнес-плану проекту будівництва заводу з виробництва сонячних батарей.

6. Технічне і технологічне супроводження процесів будівництва (ремонту) виробничого майданчика, монтажу та пусконалагодження технологічного обладнання. Налагодження технологічного процесу і випуск дослідної партії продукції. Підбір, навчання і атестація персоналу (робочі та інженерні спеціальності).

Крім того, фахівці компанії можуть допомогти вам у супроводі більш складних вертикально-інтегрованих проектів:

  • Будівництво заводу з виробництва сонячних батарей і фотоелектричних перетворювачів.
  • Будівництво заводу з виробництва моно- або мультикремнієвих злитків, кремнієвих платин, сонячних елементів і збірці сонячних модулів на їх основі.
  • Побудова бізнесу, що включає як виробництво комплектуючих, так і будівництво сонячних електростанцій з наступним продажем виробленої ними електроенергії за «зеленим» тарифом.
  • Інші інвестиційні проекти в галузі сонячної енергетики.