Cонячні електростанції

На сьогодні у світі найбільш поширені фотоелектричні сонячні електростанції. Вони складаються з окремих сонячних батарей (фотоелектричних сонячних модулів), які об’єднуються в послідовні та паралельні ланцюжки. Такі сонячні електростанції широко застосовуються у всьому світі для енергозабезпечення різних об’єктів (приватні будинки, котеджі, пансіонати, санаторії, промислові будівлі, селища, міста, тощот) та розрізняються за своєю потужністю, місцем встановлення, особливостям застосування (використання) і іншим властивостями.

Так, сонячні батареї можуть монтуватися на найрізноманітніші поверхні – від покрівлі або фасаду будівлі до встановлення на поверхні землі за допомогою спеціальних опорних металоконструкцій. Відповідно, сонячні електростанції можуть бути наземного, дахового або фасадного типу. Кількість і характеристики сонячних модулів, з яких складається сонячна електростанція, визначають її встановлену потужність. Розрізняють сонячні електростанції малої, середньої та великої потужності. Встановлені потужності коливаються в широкому діапазоні, починаючи від живлення окремого обладнання та закінчуючи електропостачанням міст. Таким чином, сонячні електростанції можуть бути домашніми, комерційними чи промисловими.

Незважаючи на велику кількість параметрів і уявну складність класифікації, все різноманіття можна звести всього до кількох найбільш популярних видів сонячних електростанції. Найпоширеніші з них наведені нижче. 

Типи сонячних електростанцій:

Промислові мережеві сонячні електростанції

Генеральний підряд з будівництва мережевих наземних сонячних електростанцій з потужністю від 1 МВт. Девелопмент, EPC, підключення до мереж. Продаж електроенергії за "зеленим" тарифом.
Дізнатися більше

Наземні сонячні електростанції середньої потужності

Проектуємо і будуємо наземні комерційні сонячні електростанції з потужністю до 1 МВт для роботи на власне споживання або продажу електроенергії за "зеленим" тарифом.
Дізнатися більше

Дахові комерційні сонячні електростанції

Проектуємо і будуємо дахові сонячні електростанції. Генерація електроенергії для власного споживання - ефективне і прибуткове рішення для зниження витрат на енергопостачання для комерційних підприємств.
Дізнатися більше

Сонячні навіси, зарядні станції та автопаркінги

Одним з популярних застосувань сонячних батарей є навіси для автомобільних парковок. Все частіше такі сонячні навіси об'єднуються із зарядними станціями для електромобілів, що дозволяє істотно розширити функціональність парковок.
Дізнатися більше

Домашні мережеві сонячні електростанції

Проектуємо і будуємо мережеві домашні сонячні електростанції. Продаж електроенергії за "зеленим" тарифом для домашніх ФЕС з потужністю до 30 кВт. Повний технічний супровід і юридичні консультації на всіх етапах.
Дізнатися більше

Домашні резервні та гібридні сонячні електростанції

Використання резервних сонячних електростанцій в комплексі з системами накопичення і зберігання електроенергії дозволяє повністю уникнути перерв в подачі електроенергії.
Дізнатися більше

Системи BIPV та фасадні сонячні електростанції

Наша компанія є генеральним підрядников в проєктах будівництва фасадних сонячних електростанцій та фотоелектричних систем, інтегрованих в будівлі (BIPV).
Дізнатися більше

Автономні сонячні рішення та електростанції

Автономні сонячні електростанції використовуються там, де немає централізованих ліній електропередач (прокладання мереж ускладнено або економічно недоцільно) або для електроживлення пересувних об’єктів.
Дізнатися більше

Досвід команди Avenston Engineering в цифрах:

Розроблена проектна документація на 478,6 МВт сонячних електростанцій
Постачання обладнання для 104,5 МВт сонячних електростанцій
Побудовано та введено в експлуатацію 103,8 МВт сонячних електростанцій
Взято на сервісне обслуговування 30,4 МВт сонячних електростанцій

Одна з ключових компетенцій Avenston Engineering полягає в будівництві та сервісному обслуговуванні сонячних електростанцій середньої та великої потужності.  Наша група компаній з 2010 року здійснює комплекс робіт з розробки проектів, будівництва та обслуговування фотоелектричних сонячних електростанцій всіх типів, що дозволило накопичети величезний практичний досвід реалізації сонячних проектів.

Сонячні електростанції від Avenston Engineering – це повна професійна підтримка та експертиза на всіх етапах. Ми проектуємо та будуємо будь-які типи сучасних сонячних електростанцій: промислові сонячні електростанції, комерційні сонячні електростанції, сонячні електростанції для бізнесу, домашні сонячні електростанції, сонячні електростанції для фермерів, наземні сонячні електростанції, дахові сонячні електростанції, мережеві сонячні електростанції, автономні сонячні електростанції, сонячні навіси, сонячні електростанції на кристалічних сонячних модулях, сонячні електростанції на тонкоплівкових сонячних модулях, тощо. Ми працюємо з сонячними електростанціями різної потужності: 10 кВт, 30 кВт, 100 кВт, 300 кВт, 500 кВт, 1 МВт, 5 МВт, 10 МВт та вище.

Промислові сонячні електростанції

Avenston Engineering – це синтез потужного інженерно-проєктувального кластера, що спирається в своїй роботі на безліч власних розробок і ноу-хау, та передової виробничої бази, що має величезний досвід будівельно-монтажних робіт і експлуатації. Це дозволило нам успішно реалізувати багато проєктів будівництва промислових сонячних електростанцій, сумарна потужність яких перевищує сотню мегават. Ми не просто вміємо проєктувати і будувати сонячні електростанції, ми вміємо організувати процес комплексно, починаючи від вибору земельної ділянки та рішення всіх питань, пов’язаних із запуском станції в експлуатацію, і до початку роботи за зеленим тарифом.

Нами накопичено досвід будівництва об’єктів сонячної енергетики самого різного призначення:
– Потужні промислові сонячні електростанції від 10 МВт.
– Наземні сонячні електростанції середньої потужності (3-10 МВт).
– Дахові сонячні електростанції, в тому числі з локацією на кількох будівлях.
– Промислові резервні сонячні електростанції, тощо.

Домашні сонячні електростанції

Крім комерційних об’єктів сонячної енергетики наші фахівці мають великий досвід в сегменті домашніх сонячних електростанцій. Більша частина з побудованих нами проектів цього типу – це мережеві домашні сонячні електростанції. Також ми будували домашні сонячні електростанції для власних потреб – резервні системи електрозабезпечення. Наші домашні рішення включають в себе як дахові сонячні електростанції, так і системи, що розміщені на землі, фасадах або навісах.

Наші послуги по проектуванню та будівництву сонячних електростанцій Дізнатися більше