Сонячні електростанції

Авенстон пропонує повний комплекс послуг з проектування, будівництва та сервісного обслуговування сонячних електростанцій усіх типів. Ми працюємо “під ключ” як генеральний підрядник (EPC), так і готові пропонувати окремі послуги на будь-якому етапі реалізації вашого “сонячного” проекту. У тому числі: проектування об’єктів сонячної енергетики, поставка обладнання, будівництво та введення в експлуатацію, сервісне та гарантійне обслуговування, консалтинг.

На сьогодні у світі найбільш поширені фотоелектричні сонячні електростанції. Вони складаються з окремих сонячних батарей (фотоелектричних сонячних модулів), які об’єднуються в послідовні та паралельні ланцюжки. Такі сонячні електростанції широко застосовуються у всьому світі для енергозабезпечення різних об’єктів (приватні будинки, котеджі, пансіонати, санаторії, промислові будівлі, селища, міста, тощо) та розрізняються за своєю потужністю, місцем встановлення, особливостям застосування (використання) і іншим властивостями.

Так, сонячні батареї можуть монтуватися на найрізноманітніші поверхні – від покрівлі або фасаду будівлі до встановлення на поверхні землі за допомогою спеціальних опорних металоконструкцій. Відповідно, сонячні електростанції можуть бути наземного, дахового або фасадного типу. Кількість і характеристики сонячних модулів, з яких складається сонячна електростанція, визначають її встановлену потужність. Розрізняють сонячні електростанції малої, середньої та великої потужності. Встановлені потужності коливаються в широкому діапазоні, починаючи від живлення окремого обладнання та закінчуючи електропостачанням міст. Таким чином, сонячні електростанції можуть бути домашніми, комерційними чи промисловими.

Незважаючи на велику кількість параметрів і уявну складність класифікації, все різноманіття можна звести всього до кількох найбільш популярних видів сонячних електростанції. Найпоширеніші з них наведені нижче. 

Сонячні електростанції для власного споживання

Проектуємо і будуємо комерційні сонячні електростанції. Генерація електроенергії для власного споживання - ефективне і прибуткове рішення для зниження витрат на енергопостачання для підприємств.
Дізнатися більше

Промислові мережеві сонячні електростанції

Генеральний підряд з будівництва промислових мережевих сонячних електростанцій. Повний спектр EPC послуг, підключення до мереж. Продаж електроенергії за "зеленим" тарифом, прямими договорами або аукціонами.
Дізнатися більше

Наземні сонячні електростанції

Компанія надає послуги генерального підряду по будівництву наземних сонячних електростанцій. Ми проектуємо, поставляємо обладнання, виконуємо будівельно-монтажні та пусконалагоджувальні роботи, обслуговування та сервіс.
Дізнатися більше

Дахові сонячні електростанції

Проектуємо і будуємо дахові сонячні електростанції. Десятирічний досвід надання послуг генерального підряду в проєктах будівництва сонячних електростанцій.
Дізнатися більше

Системи BIPV та фасадні сонячні електростанції

Наша компанія є генеральним підрядников в проєктах будівництва фасадних сонячних електростанцій та фотоелектричних рішень, що інтегруються в будівлі та споруди (BIPV системи).
Дізнатися більше

Сонячні навіси, зарядні станції та автопаркінги

Одним з популярних застосувань сонячних батарей є навіси для автомобільних парковок. Все частіше такі сонячні навіси об'єднуються із зарядними станціями для електромобілів, що дозволяє істотно розширити функціональність парковок.
Дізнатися більше

Плавучі сонячні електростанції

Сонячна енергетика - один з сегментів світової енергетики, що розвиваються найбільш стрімко. При цьому розробники і конструктори постійно шукають підходи, які дозволять підвищити генерацію при зниженні операційних витрат.
Дізнатися більше

Резервні та гібридні сонячні електростанції

Використання резервних сонячних електростанцій в комплексі з системами накопичення і зберігання електроенергії дозволяє повністю уникнути перерв в подачі електроенергії.
Дізнатися більше

Досвід команди Avenston Engineering в цифрах:

Розроблена проектна документація на 478,6 МВт сонячних електростанцій
Постачання обладнання для 104,5 МВт сонячних електростанцій
Побудовано та введено в експлуатацію 103,8 МВт сонячних електростанцій
Взято на сервісне обслуговування 30,4 МВт сонячних електростанцій

Одна з ключових компетенцій Avenston Engineering полягає в будівництві та сервісному обслуговуванні сонячних електростанцій середньої та великої потужності.  Наша група компаній з 2010 року здійснює комплекс робіт з розробки проектів, будівництва та обслуговування фотоелектричних сонячних електростанцій всіх типів, що дозволило накопичети величезний практичний досвід реалізації сонячних проектів.

Сонячні електростанції від Avenston Engineering – це повна професійна підтримка та експертиза на всіх етапах. Ми проектуємо та будуємо будь-які типи сучасних сонячних електростанцій: промислові сонячні електростанції, комерційні сонячні електростанції, сонячні електростанції для бізнесу, домашні сонячні електростанції, сонячні електростанції для фермерів, наземні сонячні електростанції, дахові сонячні електростанції, мережеві сонячні електростанції, автономні сонячні електростанції, сонячні навіси, сонячні електростанції на кристалічних сонячних модулях, сонячні електростанції на тонкоплівкових сонячних модулях, тощо. Ми працюємо з сонячними електростанціями різної потужності: 10 кВт, 30 кВт, 100 кВт, 300 кВт, 500 кВт, 1 МВт, 5 МВт, 10 МВт та вище.

Сонячні електростанції від компанії Авенстон знаходять своє застосування в різних галузях економіки. З найбільш поширеними типами клієнтів та варіантами застосування рішень сонячної енергетики ви можете ознайомитись за посиланням

Сонячна електростанція 1 МВт під «зелений» тариф

Наземні мережеві сонячні електростанції під «зелений» тариф є актуальним та привабливим варіантом для непрофільних інвесторів, що зацікавлені в участі у проєктах в сфері ВДЕ в Україні.
Дізнатися більше

Сонячні електростанції для виробництв

Має місце активне впровадження технологій сонячної енергетики в різні сфери економіки. Підприємства з провідних галузей використовують сонячні електростанції для виробництва «зеленої» електроенергії для власного споживання або продажу.
Дізнатися більше

Сонячні електростанції для складів та логістичних центрів

Ми проєктуємо і будуємо сучасні рішення сонячної енергетики для компаній, що працюють в сфері логістики та мають власні склади, логістичні центри або складські приміщення різного типу.
Дізнатися більше

Сонячні електростанції для сільського господарства

Сонячні електростанції для агропідприємств проєктуються і будуються спеціальним чином, щоб використовувати орні землі одночасно для вирощування с/г продукції та генерації електроенергії.
Дізнатися більше
Варіанти застосування сонячних електростанцій

Промислові сонячні електростанції

Avenston Engineering – це синтез потужного інженерно-проєктувального кластера, що спирається в своїй роботі на безліч власних розробок і ноу-хау, та передової виробничої бази, що має величезний досвід будівельно-монтажних робіт і експлуатації. Це дозволило нам успішно реалізувати багато проєктів будівництва промислових сонячних електростанцій, сумарна потужність яких перевищує сотню мегават. Ми не просто вміємо проєктувати і будувати сонячні електростанції, ми вміємо організувати процес комплексно, починаючи від вибору земельної ділянки та рішення всіх питань, пов’язаних із запуском станції в експлуатацію, і до початку роботи за зеленим тарифом.

Нами накопичено досвід будівництва об’єктів сонячної енергетики самого різного призначення:
– Потужні промислові сонячні електростанції від 10 МВт.
– Наземні сонячні електростанції середньої потужності (3-10 МВт).
– Дахові сонячні електростанції, в тому числі з локацією на кількох будівлях.
– Промислові резервні сонячні електростанції, тощо.

Домашні сонячні електростанції

Крім комерційних об’єктів сонячної енергетики наші фахівці мають великий досвід в сегменті домашніх сонячних електростанцій. Більша частина з побудованих нами проектів цього типу – це мережеві домашні сонячні електростанції. Також ми будували домашні сонячні електростанції для власних потреб – резервні системи електрозабезпечення. Наші домашні рішення включають в себе як дахові сонячні електростанції, так і системи, що розміщені на землі, фасадах або навісах.

Технології сонячної енергетики

Технологічні процеси при виробництві компонентів для сонячної енергетики постійно розвиваються, підвищуючи з кожним роком ефективність роботи сонячних електростанцій. Ще на початку 2000-х років ефективність перетворення енергії сонячного випромінювання становила близько 10% для комерційних зразків. Але за минулі два десятиліття цей параметр покращився вдвічі, що спільно з істотним зниженням собівартості продукції забезпечило надійну базу для бурхливого розвитку галузі в усьому світі.

Група компаній Авенстон небезпідставно пишається своєю командою, учасники якої ще 20 років тому активно брали участь у відповідних науково-дослідних роботах і впроваджували передові технології сонячної енергетики в серійне виробництво. Багато років були присвячені відпрацюванню таких складних і високотехнологічних процесів як кислотне та лужне хімічне травлення кремнієвих пластин, високотемпературна дифузія фосфору, плазмо-хімічне травлення, нанесення надтонких антиблікових покриттів на основі плівок діоксиду титану і нітриду кремнію. Ці та багато інших процесів були освоєні і запущені в серійне виробництво кремнієвих фотоелектричних перетворювачів, а пізніше – сонячних модулів.

Глибоке розуміння фізики процесів всередині сонячних елементів і батарей разом з багаторічною експертизою в проектуванні, будівництві та експлуатації різноманітних фотоелектричних систем дозволяє команді Авенстон максимально ефективно і раціонально підходити до вибору обладнання для своїх сонячних електростанцій. Переходячи від мікро до макросвіту з його инверторами, трансформаторами і іншим силовим обладнанням, ми продовжуємо при необхідності використовувати підходи та методики зі сфери науки, мікроелектроніки і нанотехнологій, успішно поєднуючи їх з сучасними інструментами проектного менеджменту та власною системою управління якістю.

Наші послуги по проектуванню та будівництву сонячних електростанцій Дізнатися більше

Залишилися питання по призначенню наших послуг?
Залиште нам заявку. Наші фахівці проконсультують Вас