Зарядні станції для електромобілів

На наших дорогах сьогодні їздить досить багато електромобілів, і їх кількість зростає з кожним днем. Власники таких транспортних засобів шукають місця, де можна отримати одночасно і зарядку для електромобілів, і відмінний сервіс. Чи готовий ваш бізнес до електромобілів? Для публічних локацій, таких як комерційні підприємства, муніципалітети або багатоквартирні житлові комплекси, встановлення зарядної станції для електромобілів може підвищити лояльність, продемонструвати зобов’язання щодо сталого розвитку, зміцнити відносини з клієнтами і залучити нових. Зарядка електромобілів може допомогти знизити вплив на навколишнє середовище, підтримуючи зростання парку електромобілів.

Авенстон Інжиніринг пропонує послуги з установки зарядних станцій для електромобілів. Ми монтуємо такі системи на АЗС, автостоянках торгових центрів, біля офісів, готелів, приватних будинків і в багатьох інших відповідних місцях. Наявність зарядних пристроїв для електромобілів поруч з вашим будинком підвищує його привабливість і допомагає вам залучати більше клієнтів.

Наші AC/DC зарядні станції повністю адаптовані до потреб вашого бізнесу і відповідають найвищим вимогам якості. Незалежно від того, чим ви займаєтеся, з власною зарядною станцією ви отримаєте безліч переваг, у тому числі такі:

  • Залучення нових і постійних клієнтів серед водіїв електромобілів;
  • Забезпечення зручної та безпроблемної зарядки електромобілів для ваших співробітників;
  • Позиціонування вашого бізнесу як дружнього до сучасних електромобілів.

Ми працюємо з багатьма ключовими виробниками і постачальниками зарядних пристроїв для електромобілів і тому можемо запропонувати своїм клієнтам найбільш відповідне рішення з урахуванням всіх їх вимог і завдань. Авенстон може вирішити всі формальні питання, підготувати необхідну проектну документацію, поставити обладнання та змонтувати його. Працюючи з нами, ви отримуєте готові рішення без необхідності витрачати ваш час і відволікатися від основного бізнесу. Ми намагаємося реалізувати всі наші проекти «під ключ». Тому ми пропонуємо не тільки встановити зарядні станції для електромобілів, але і виконати всі інші електромонтажні роботи для вашого об’єкта, включаючи зовнішні та внутрішні інженерні системи.

В якості опції ми пропонуємо модернізацію існуючих зарядних станцій за допомогою навісів з сонячних батарей або шляхом установки нових станцій для електромобілів, вже відразу оснащених фотоелектричними модулями. Це може бути корисно для підвищення багатофункціональності вашого основного активу за рахунок виробництва чистої енергії, а також шляхом затінення автомобілів під час зарядки, щоб захистити їх від дощу, сонця або снігу. Авенстон Інжиніринг надає послуги з проектування, постачання обладнання та встановлення сонячних навісів, які можуть працювати паралельно із зарядними станціями для електромобілів.