Служба замовника для сонячних проектів

Авенстон надає професійні консультаційні послуги з організації і підтримки функціонування Служби замовника для сонячних фотоелектричних проектів, включаючи нагляд за будівництвом проекту, аналіз проекту, введення в експлуатацію, управління проектами та контрактами, а також приймально-здавальних випробувань. Наша команда має досвід проектування і нагляду за будівництвом і введенням в експлуатацію сонячних проектів різної потужності і типу, включаючи електромонтажні, загальнобудівельні роботи, приєднання до мережі та інші допоміжні роботи. Ми не тільки представляємо інтересів власника проекту в реалізації контракту генерального підряду перед EPC-підрядником на всіх етапах проекту (підготовка до будівництва, будівництво і введення в експлуатацію), а також беремо на себе всю взаємодію з операторами мереж по технічним вимогам для сонячних фотоелектричних станцій.

Для ефективної реалізації проекту наша робота виконується повністю інтегрованою командою співробітників, що складається з менеджера проекту, власного персоналу/експертів і робочої сили, залученої на місцях. Наша команда діє як незалежна і самодостатня організація, а на керівника проекту покладено повну відповідальність і повноваження діяти від імені Консультанта. Послуги реалізуються таким чином, щоб забезпечити повне управління і контроль над проектом. Управління будівництвом, нагляд за будівництвом, включаючи моніторинг екологічних, соціальних та медичних питань, здійснюється з території об’єкта.

Координаційним центром організації проекту є керівник проекту – головний контакт і канал зв’язку з замовником. Менеджер проекту несе повну відповідальність за роботу і забезпечення необхідного управління і контролю. Він виконує всі стандартні функції управління, включаючи планування, планування, звітність, управління, організацію та контроль; і бере участь в ключових технічних заходах для досягнення максимальної ефективності та вигоди для проекту. Ми також надаємо досвідченого менеджера з контролю якості, який відповідає за контроль підрядників по всіх пов’язаних з якістю, включаючи, але не обмежуючись: розгляд / затвердження плану контролю якості, представленого підрядником, контроль за всіма аспекти затвердженого плану щодо забезпечення/контролю якості, перевірка матеріалів/обладнання, розгляд та затвердження процедур випробувань, представлених підрядником, і підтвердження всіх проведених випробувань. Весь інженерний персонал підпорядковується керівнику проекту. Наша команда вміє вільно спілкуватися англійською мовою.

Авенстон володіє знаннями і попереднім досвідом в сфері інженерно-технічних послуг для сонячних проектів, а також має значний досвід у вирішенні договірних питань і претензій за контрактами (в тому числі за умовами FIDIC) як для наземних сонячних електростанцій, так і для дахових розподілених сонячних фотоелектричних систем.