Служба замовника для сонячних проектів

Авенстон надає професійні консультаційні послуги з організації і підтримки функціонування Служби замовника для сонячних фотоелектричних проектів, включаючи нагляд за будівництвом проекту, аналіз проекту, введення в експлуатацію, управління проектами та контрактами, а також приймально-здавальних випробувань. Наша команда має досвід проектування і нагляду за будівництвом і введенням в експлуатацію сонячних проектів різної потужності і типу, включаючи електромонтажні, загальнобудівельні роботи, приєднання до мережі та інші допоміжні роботи.

Управління проектами та нагляд за сонячними об’єктами

Для ефективної реалізації проекту наша робота виконується повністю інтегрованою командою співробітників, що складається з менеджера проекту, власного персоналу/експертів і робочої сили, залученої на місцях. Наша команда діє як незалежна і самодостатня організація, а на керівника проекту покладено повну відповідальність і повноваження діяти від імені Консультанта. Послуги реалізуються таким чином, щоб забезпечити повне управління і контроль над проектом. Управління будівництвом, нагляд за будівництвом, включаючи моніторинг екологічних, соціальних та медичних питань, здійснюється з території об’єкта.

Координаційним центром організації проекту є керівник проекту – головний контакт і канал зв’язку з замовником. Менеджер проекту несе повну відповідальність за роботу і забезпечення необхідного управління і контролю. Він виконує всі стандартні функції управління, включаючи планування, планування, звітність, управління, організацію та контроль; і бере участь в ключових технічних заходах для досягнення максимальної ефективності та вигоди для проекту. Ми також надаємо досвідченого менеджера з контролю якості, який відповідає за контроль підрядників по всіх пов’язаних з якістю, включаючи, але не обмежуючись: розгляд / затвердження плану контролю якості, представленого підрядником, контроль за всіма аспекти затвердженого плану щодо забезпечення/контролю якості, перевірка матеріалів/обладнання, розгляд та затвердження процедур випробувань, представлених підрядником, і підтвердження всіх проведених випробувань. Весь інженерний персонал підпорядковується керівнику проекту. Наша команда вміє вільно спілкуватися англійською мовою.

Приклад пакета послуг “Служба замовника”

Метою наших послуг є забезпечення реалізації проекту з високими стандартами якості, відповідно до графіка і в рамках бюджету, відповідно до технічних умов і креслень EPC-контракту, а також відповідно до вимог операторів мережі, до яких сонячна електростанція буде підключена. Зазвичай Авенстон виконує наступні роботи:

 • Представлення інтересів власника проекту в реалізації контракту перед EPC ­підрядником на всіх етапах проекту (підготовка до будівництва, будівництво і введення в експлуатацію).
 • Підтримка власника проекту в управлінні контрактами і відповідної звітності.
 • Обговорення, аналіз та затвердження остаточного проекту сонячної електростанції відповідно до вимог контракту і передових практик.
 • Перевірка специфікацій, наданих EPC-підрядником для кожної ділянки, і затвердження їх відповідно до вимог проектної документації.
 • Участь в огляді обладнання і заводських випробуваннях обладнання.
 • Аналіз існуючої технічної документації на майданчику, наданої власником проекту.
 • Відвідування будівельного майданчика для виявлення будівельних, експлуатаційних ризиків і спеціальних технічних вимог.
 • Всі послуги, пов’язані з управлінням проектом, такі як плани виконання проекту, ризики проекту і розробка планів щодо зниження ризику.
 • Будівельний нагляд, пусконалагоджувальні та приймальні випробування.
 • Взаємодія з операторами мереж по технічним вимогам для сонячних фотоелектричних станцій.
 • Підтримка власника проекту шляхом оцінки графіка реалізації, виявлення і зниження операційних ризиків.
 • Огляд та підтвердження пропозицій з приймальних випробувань, представлених EPC-підрядником.
 • Огляд та підтвердження Керівництва по експлуатації та технічного обслуговування, підготовленого EPC-підрядником.
 • Надання додаткової технічної підтримки власнику проекту в міру необхідності для успішної реалізації EPC-контракту.
 • Регулярні зустрічі з EPC-підрядником для розгляду ходу виконання проекту, технічних питань та заходів щодо досягнення цільового контролю витрат, якості та графіка.
 • Рекомендації власнику проекту щодо врегулювання будь-яких претензій EPC-підрядником.
 • Підготовка щотижневих/щомісячних звітів.

Інжинірингова компанія Авенстон володіє знаннями і попереднім досвідом в сфері інженерно-технічних послуг для сонячних проектів, а також має значний попередній досвід у вирішенні договірних питань і претензій за контрактами (в тому числі за умовами FIDIC) як для наземних сонячних електростанцій, так і для дахових розподілених сонячних фотоелектричних систем.