Консалтинг в сонячній енергетиці

Авенстон надає консалтингові послуги щодо реалізації проєктів ВДЕ в Україні та міжнародних ринках. Ми допомагаємо клієнтам на всіх етапах реалізації їх проектів – від ініціації до введення сонячної електростанції в експлуатацію. Наша команда експертів може допомогти вам вибрати відповідні стратегії управління ризиками, орієнтовані на ринок відновлюваних джерел енергії. На основі ретельного аналізу поточної ситуації на ринку ми запропонуємо оптимальний спосіб з точки зору термінів і витрат, а також мінімізації ризиків. Довгострокові стратегії базуються на комплексних моделях ринкових ризиків та ефективності ринку та їх можливого впливу на фінансові показники, а також включають бюджетні рекомендації, плани розвитку та багато іншого.

Служба замовника для сонячних проектів

Авенстон надає послуги з організації і підтримки функціонування Служби замовника для сонячних фотоелектричних проектів, включаючи аналіз проєкту, нагляд за будівництвом проекту та введення в експлуатацію.
Дізнатися більше

Технічний аудит сонячних електростанцій

Компанія Авенстон виконує роботи з повної технічної інспекції сонячних електростанцій будь-якого типу.
Дізнатися більше

Оформлення «зеленого» тарифу

У компанії Авенстон ви зможете отримати кваліфіковану допомогу з усіх питань, пов'язаних з ліцензуванням об'єктів ВДЕ та отриманням дозволів на роботу за зеленим тарифом.
Дізнатися більше

Організація виробництва сонячних батарей

Компанія пропонує свої послуги з супроводу проектів будь-якої складності по організації виробництва сонячних модулів та інших компонентів, що використовуються в області сонячної енергетики (монокристалічних і мультикристалічних кремнієвих злитків, пластин, сонячних елементів).
Дізнатися більше