Юридичний супровід проектів сонячної енергетики

Проєкти будівництва сонячних електростанцій вимагають не лише правильного організаційного та технічного підходу, а також вирішення багатьох юридичних питань. Авенстон, спираючись на багаторічний досвід реалізації подібних проєктів, надає потужну юридичну підтримку на всіх стадіях життєвого циклу будівництва сонячних електростанцій. Ми надаємо комплексний юридичний супровід, включаючи отримання всіх необхідних дозволів, узгодження всіх юридичних питань, пов’язаних з умовами виконання робіт за договорами підряду, юридичний супровід імпорту необхідного обладнання, консультації замовника та генерального підрядника щодо податкового та трудового законодавства, а також юридичний супровід переговорів між генеральним підрядником і замовником, субпідрядниками, постачальниками електроенергії, енергетичними компаніями та державними регуляторними органами.

Служба замовника для сонячних проектів

Авенстон надає послуги з організації і підтримки функціонування Служби замовника для сонячних фотоелектричних проектів, включаючи аналіз проєкту, нагляд за будівництвом проекту та введення в експлуатацію.
Дізнатися більше

Оформлення «зеленого» тарифу

У компанії Авенстон ви зможете отримати кваліфіковану допомогу з усіх питань, пов'язаних з ліцензуванням об'єктів ВДЕ та отриманням дозволів на роботу за зеленим тарифом.
Дізнатися більше