Проєктування сонячних електростанцій

Знання та великий досвід Авенстон в області проєктування і розробки сонячних фотоелектричних систем дозволяють нам використовувати методологію найкращих практик та галузеві стандарти, характерні для вашого проєкту, і при цьому бути в курсі новітніх технологій і досягнень.

Наші інструменти, досвід і наш ретельний спільний підхід до роботи з нашими клієнтами дозволяють знаходити рішення проблем ще до їх виникнення, забезпечуючи нашим клієнтам спокій протягом усього процесу проєктування. Наша досвідчена команда інженерів реалізує сонячні проєкти з неперевершеною швидкістю і ступенем точності. У Авенстон ми можемо підтримати будь-який сонячний проєкт на будь-якій стадії проєктування.

Авенстон проектує об’єкти будівництва сонячних фотогальванічних електростанцій та інших систем електропостачання споживача будь-якої складності. Ми надаємо послуги щодо розробки робочої документації та робочих креслень «під ключ», починаючи зі складання технічних завдань та розробки ТЕО. При потребі – з отриманням технічних умов електропередавальних організацій, узгодженням в усіх необхідних інстанціях, проходженням державної експертизи та виконанням функцій служби Замовника.

Ми проектуємо всі види сонячних електростанцій:

У нас наявні всі необхідні ліцензії та дозволи, необхідні для надання таких послуг. Працюючи з компанією Авенстон, ви отримаєте найкращі рішення, враховуючи всі нюанси вашого об’єкта та поточні реалії ринку. Проектні документи виконуються згідно з відповідниими національними стандартами та стандартами ISO та можуть бути швидко узгоджені з відповідними органами влади, що значно зменшує загальний час будівництва та введення в експлуатацію сонячної енергії.

Наш конструкторський відділ повинен бути єдиним індивідуальним підходом до кожного клієнта та працювати над кожним проектом з максимальною увагою до всієї його специфіки. Наша головна перевага – це виконання власних базових дизайнерських розділів, досвід розробки комплексних енергетичних об’єктів, розробка кількох дизайнерських рішень та їх подальше порівняння та обґрунтування.