Трифазні інвертори Solis Ginlong Technologies

Другим за важливістю елементом будь-якої сонячної електростанції, після сонячних батарей, є сонячні інвертори. Ці пристрої перетворюють постійний струм в змінний і дозволяють отримати на виході однофазную або трифазну електроенергію, придатну для використання або транспортування в зовнішню мережу. Серед безлічі брендів і виробників сонячних інверторів ми намагаємося відбирати тільки ті, які мають найбільш оптимальне співвідношення ціни і якості, а також гарантують оперативне гарантійне та сервісне обслуговування в Україні.

Компанія Авенстон з 2010 року працює з різними виробниками сонячних інверторів і накопичила великий досвід по експлуатації продукції від різних брендів. З 2017 року ми розпочали працювати з сонячними инверторами Solis Ginlong Technologies. Це британська компанія з виробничими потужностями в Піднебесній. Продукція Solis активно використовується для домашній сонячних електростанцій, а також може бути застосована в невеликих комерційних ФЕС. Наш досвід роботи з цим виробником підтверджує непогані технічні характеристики і високу надійність всієї лінійки сонячних інверторів Solis Ginlong Technologies.

Трифазні інвертори Solis підходять для різних PV проектів з трифазним входом, а також є ідеальними моделями для побутових, промислових і комерційних PV-систем, включаючи невеликі і середні розподілені сонячні електростанції. Технічні особливості забезпечують стабільну і надійну роботу трифазних інверторів Solis.

Solis Ginlong Technologies

Інвертори Solis повністю протестовані і сертифіковані для задоволення регіональних вимог в країнах, де вони просуваються. Хоча Solis Inverters стала одним з найбільш конкурентоспроможних у світі виробників інверторів і підтримує високий рівень інвестицій в НДДКР і постійне вдосконалення методів виробництва, обслуговування клієнтів залишається основним напрямком і ключем до успіху компанії. Створивши локальні центри післяпродажного обслуговування та технічної підтримки по всьому світу, Solis змогла надати своїм клієнтам підтримку в режимі реального часу для вирішення будь-яких запитів, які можуть бути представлені.

 

Залишились питання?
Надішліть свій запит, і наші фахівці проконсультують Вас.