Фінансування та інвестиції в проекти ВДЕ

Компанія Авенстон сприяє розвитку галузі відновлювальної енергетики та надає всебічну підтримку на всіх етапах життєвого циклу проекту. Однією з наших послуг є всебічна підтримка та налагоджування взаємовигідних відносин між девелоперами, потенційними інвесторами та іншими зацікавленими учасниками проектів.

У співпраці з власниками проектів наша компанія сприяє залученню до наявного проекту необхідних фінансових ресурсів. Наші послуги включають в себе повну підтримку девелоперів, а саме – підготовку та опис інвестиційного задуму, розробку найбільш ефективних бізнес-моделей залучення інвестицій та оформлення бізнес-плану впровадження проекту з наступним залученням в проект вітчизняних або зарубіжних інвесторів і повний супровід формальних аспектів угоди між замовником та інвесторами.

Для потенційних інвесторів ми пропонуємо широкі можливості щодо вигідного вкладення фінансів, а саме: пошук та підбір проектів для інвестування, аналіз інвестиційної привабливості проектів у відповідності з очікуваннями інвестора, розрахунок оптимальної бізнес-моделі інвестування в обрані проекти, забезпечення зменшення фінансових ризиків для інвестора.

Авенстон допомагає шукати ВДЕ активи та проекти в Україні відповідно до індивідуальних вимог інвесторів. Ми працюємо в обох напрямках, як активний пошук проектів, так і надання потенційним інвесторам доступу до нашої власної бази даних проектів. Наша компанія допоможе вам придбати активи в Україні, захищаючи ваші інтереси на кожному етапі угоди з найкращими для вас умовами. Ми можемо не просто підібрати проект сонячної станції для ваших потреб, але також можемо забезпечити його професійну оцінку як у технічному, так і в фінансовому відношенні. Наші основні переваги:

  • Багаторічний практичний досвід реалізації проектів ВДЕ в Україні.
  • Власна база даних з актуальною інформацією про наявні інвестиційні проекти українських підприємців.
  • Власна система попередньої оцінки та експертизи проектів.
  • Досконале знання галузі та широка мережа контактів, які дозволять вам ефективно знаходити потенційні інвестиційні об’єкти відповідно до критеріїв інвесторів.
  • Партнерство з ключовими розробниками та місцевими підрядними компаніями.

Спираючись на своєму професійному досвіді, Авенстон надає кваліфіковану консультативну підтримку на всіх етапах реалізації проектів та рішень, пов’язаних з відновлюваними джерелами енергії. Ми пропонуємо різноманітні послуги з оцінки та дослідження ринкового середовища: конкурентний аналіз, техніко-економічне обґрунтування та технічна перевірка для будь-яких інвестиційних проектів. Компанія бере участь у сонячному енергетичному бізнесі в тісній співпраці з провідними гравцями галузі. Основними компетенціями нашої компанії є досвід успішної реалізації проектів з будівництва промислових сонячних електростанцій. Ми можемо і ми знаємо, як побудувати PV електростанції «під ключ» – від придбання землі та отримання всіх необхідних дозволів для підключення об’єкта до електромережі. З нами ваші інвестиції будуть максимально ефективними!

Залучення інвестицій в проекти ВДЕ

Авенстон сприяє залученню капіталу для українських проектів, пов’язаних із впровадженням відновлюваних джерел енергії та впровадженням енергоефективних технологій. Ми надаємо всебічні консультації та супроводжуємо угоду про залучення капіталу на користь місцевих девелоперів. Наші основні переваги:

  • Практичний досвід впровадження “під ключ” проектів ВДЕ в Україні.
  • Глибоке розуміння вимог та очікувань іноземних інвесторів.
  • Професійне управління проектами та координація всього процесу інвестування.
  • Підтримка проекту на будь-яких етапах життєвого циклу.

На підставі свого досвіду Авенстон надає девелоперам підтримку на всіх етапах реалізації проектів. Ми пропонуємо різноманітні послуги, включаючи конкурентний аналіз, бізнес-планування, стратегічний консалтинг, експертиза технологій та обладнання.

Власні інвестиції в проекти сонячних електростанцій в Україні

Сонячна енергетика в Україні активно розвивається і привертає все більшу увагу вітчизняних та іноземних інвесторів. Ми відкриті до діалогу з потенційними інвесторами, які зацікавлені в інвестуванні в проекти будівництва сонячних електростанцій в Україні та поза її межами. Також ми розглядаємо співпрацю з компаніями, які шукають інвесторів і пропонують їм свої майданчики, підготовлені до реалізації таких проектів. Наша компанія активно залучена в цю галузь в якості генерального підрядника, девелопера проектів і інвестора. Саме тому, в окремих випадках Авенстон розглядає можливість спільних інвестицій в проекти ВДЕ або може виступити єдиним інвестором в проекти, що відповідають нашим вимогам.

Отримати Консультацію