Будівництво фасадних ФЕС та систем BIPV

Наша компанія є генеральним підрядников в проектах будівництва фасадних сонячних електростанцій та фотоелектричних систем, інтегрованих в будівлі (BIPV). Встановлення  BIPV-систем є відносно новим напрямком і потребує високої кваліфікації будівельників. На сьогоднішній день компанія Авенстон готова провести навчання, надати консультаційні та практичні послуги як на етапі проектування житлового будинку або офісної будівлі, так безпосередньо при виконанні будівельно-монтажних робіт. Наші фахівці забезпечать правильну з архітектурно-будівельної точки зору установку BIPV-систем і грамотне їх підключення до електросистеми будинку, або загальної електромережі.

Незважаючи на більш високу початкову вартість фасадних ФЕС і систем BIPV, впровадження таких рішень дозволяє знизити витрати на роботи і матеріали при будівництві. Таким чином, при впровадженні систем BIPV потрібно звертати увагу не тільки на питому вартість встановленого кВт сонячних модулів, але і на економічну доцільність. Необхідно брати до уваги вартість як самого обладнання і робіт, так і вартість генерованої електроенергії, а також суму коштів, зекономлених під час будівництва, наприклад, на покрівельних матеріалах або обшивці фасаду. Саме тому проекти з впровадження фасадних ФЕС і систем BIPV вимагають не тільки високої технічної кваліфікації виконавця, а й глибоких економічних знань.

Компанія Авенстон пропонує своїм клієнтам повний супровід проектів по будівництву сонячних електростанцій, інтегрованих в будівлі. Ми допоможемо вам розрахувати економічну доцільність такого проекту, підібрати найбільш оптимальне технічне рішення, розробити проектну документацію і змонтувати вашу сонячну електростанцію. Послуги генерального підряду включають повне комплексне супроводження вашого проекту по установці фасадних ФЕС або BIPV систем.

Отримати Консультацію