Генеральний підряд по будівництву промислових сонячних електростанцій

Компанія Авенстон має власний інженерно-конструкторський відділ, відділ капітального будівництва та офіс з управління проектами. Компанія підтримує і керує відповідною організаційною структурою, персоналом, обладнанням і дозволами для своєчасного виконання проектів в галузі відновлюваних джерел енергії на найвищому рівні якості.

Ми пропонуємо генеральний контракт на реалізацію проектів відновлюваної енергетики в різних форматах, в тому числі компанія надає послуги як EPC-підрядник (інжиніринг, закупівля і будівництво), та керує проектами по моделям EPCM (EPC Management) або DD&CC (Девелопмент, Проектування, Будівництво та Введення в експлуатацію). Наша компанія готова запропонувати всі необхідні послуги і виступити в якості генерального підрядника в будь-яких проектах, пов’язаних з впровадженням відновлюваних джерел енергії в Україні, зокрема – при будівництві промислових сонячних електростанцій. Наші послуги серед інших включають підготовчі роботи, будівельні роботи, електромонтажні роботи, улаштування кабельних мереж та встановлення захисного обладнання, введення в експлуатацію та багато іншого.

Інженерний відділ Авенстон може надавати повний спектр послуг з розробки, проектування, будівництва та експлуатації будь-яких електростанцій. На підставі власного професійного досвіду компанія надає кваліфіковану підтримку на всіх етапах впровадження продуктів та рішень, пов’язаних з відновлюваними джерелами енергії. Наша специфіка полягає у розробці та впровадженні проектів “під ключ”, що включають в себе наступні етапи:

  • Проектування;
  • Закупівля та доставка обладнання на будівельний майданчик;
  • Будівництво та встановлення обладнання;
  • Пусконалагоджувальні роботи та навчання персоналу замовника;
  • Введення в експлуатацію.

Послуга EPC від Авенстон — це повний комплекс заходів щодо реалізації інвестиційно-будівельного проекту в якості генерального підрядника: від збору та підготовки початково-дозвільної документації до введення в експлуатацію та підключення до електромережі. Компанія Авенстон – це ваш надійний EPC (Інжиніринг – Закупівлі – Будівництво) і EPCM (Інжиніринг – Закупівлі – Будівництво – Управління) підрядник в сфері енергетики та будівництва під ключ промислових об’єктів. Досвід і кваліфікація наших фахівців допомагають нашим клієнтам вирішувати такі завдання, як:

  • Розробка концепції та попередні інжинірингові опрацювання;
  • Розробка і впровадження власної методології управління проектами на всіх стадіях інвестиційного процесу;
  • Детальний інжиніринг та робоче проектування на основі використовуваної технології і вимог до проекту;
  • Управління і контроль: графіки робіт, контроль витрат, розрахунок вартості робіт, прогноз, звітність, мінімізація ризиків.
Отримати Консультацію