Генеральний підряд

Компанія Авенстон має власний інженерно-конструкторський відділ, відділ капітального будівництва та офіс з управління проектами. Компанія підтримує і керує відповідною організаційною структурою, персоналом, обладнанням і дозволами для своєчасного виконання проектів в галузі відновлюваних джерел енергії на найвищому рівні якості.

Ми пропонуємо генеральний контракт на реалізацію проектів відновлюваної енергетики в різних форматах, в тому числі компанія надає послуги як EPC-підрядник (інжиніринг, закупівля і будівництво), та керує проектами по моделям EPCM (EPC Management) або DD&CC (Девелопмент, Проектування, Будівництво та Введення в експлуатацію). Наша компанія готова запропонувати всі необхідні послуги і виступити в якості генерального підрядника в будь-яких проектах, пов’язаних з впровадженням відновлюваних джерел енергії в Україні, зокрема – при будівництві промислових сонячних електростанцій. Наші послуги серед інших включають підготовчі роботи, будівельні роботи, електромонтажні роботи, улаштування кабельних мереж та встановлення захисного обладнання, введення в експлуатацію та багато іншого.

Генеральний підряд по будівництву промислових сонячних електростанцій

Інженерний відділ Авенстон може надавати повний спектр послуг з розробки, проектування, будівництва та експлуатації будь-яких електростанцій. На підставі власного професійного досвіду компанія надає кваліфіковану підтримку на всіх етапах впровадження продуктів та рішень, пов’язаних з відновлюваними джерелами енергії. Наша специфіка полягає у розробці та впровадженні проектів “під ключ”, що включають в себе наступні етапи:

 • Проектування;
 • Закупівля та доставка обладнання на будівельний майданчик;
 • Будівництво та встановлення обладнання;
 • Пусконалагоджувальні роботи та навчання персоналу замовника;
 • Введення в експлуатацію.

Послуга EPC від Авенстон — це повний комплекс заходів щодо реалізації інвестиційно-будівельного проекту в якості генерального підрядника: від збору та підготовки початково-дозвільної документації до введення в експлуатацію та підключення до електромережі. Компанія Авенстон – це ваш надійний EPC (Інжиніринг – Закупівлі – Будівництво) і EPCM (Інжиніринг – Закупівлі – Будівництво – Управління) підрядник в сфері енергетики та будівництва під ключ промислових об’єктів. Досвід і кваліфікація наших фахівців допомагають нашим клієнтам вирішувати такі завдання, як:

 • Розробка концепції та попередні інжинірингові опрацювання;
 • Розробка і впровадження власної методології управління проектами на всіх стадіях інвестиційного процесу;
 • Детальний інжиніринг та робоче проектування на основі використовуваної технології і вимог до проекту;
 • Управління і контроль: графіки робіт, контроль витрат, розрахунок вартості робіт, прогноз, звітність, мінімізація ризиків.

Переваги Авенстон як генерального підрядника в проектах сонячної енергетики

Наша група компаній успішно покриває всі сегменти будівництва сонячних електростанцій: встановлення сонячних батарей на землі, дахах, в якості функціональних елементів будівель та споруд (BIPV), будівництво підключених до мережі промислових електростанцій та автономних фотоелектричних систем.

Ключові переваги Авенстон:

 • Власний проектний відділ з великим досвідом у сфері сонячної енергетики.
 • Супровід проектів будівництва промислових сонячних електростанцій «під ключ» — великий практичний досвід реалізації проектів повного циклу.
 • Високоякісне та перевірене часом обладнання від лідерів галузі.
 • Робота на стороні клієнта — індивідуальний підхід до кожного проекту, в тому числі і щодо підбору обладнання.
 • Підтримка обмінного фонду обладнання в Україні та власний штат сервісних інженерів, які пройшли навчання і мають всі необхідні дозволи і сертифікати.
 • Досвід роботи з іноземними замовниками та інвесторами.
 • Десятки фотоелектричних електростанцій потужністю від 0,2 до 20 МВт були успішно завершені і введені в експлуатацію в якості EPC-підрядника.

Будівництво наземних сонячних електростанцій

Компанія АВЕНСТОН надає послуги генерального підряду в проектах будівництва наземних сонячних електростанцій. Ми пропонуємо інвесторам свою допомогу в проєктуванні, постачанні повного комплексу обладнання та матеріалів, а також виконанні будівельно-монтажних і пусконалагоджувальних робіт та подальшому обслуговування наземних ФЕС.
Дізнатися більше

Будівництво дахових сонячних електростанцій

Компанія АВЕНСТОН надає послуги генерального підряду в проектах будівництва дахових сонячних електростанцій. Ми пропонуємо інвесторам свою допомогу в проєктуванні, постачанні повного комплексу обладнання та матеріалів, а також виконанні будівельно-монтажних і пусконалагоджувальних робіт та подальшому обслуговування дахових ФЕС.
Дізнатися більше

Будівництво фасадних ФЕС та систем BIPV

Наша компанія є генеральним підрядников в проектах будівництва фасадних сонячних електростанцій та фотоелектричних систем, інтегрованих в будівлі (BIPV).
Дізнатися більше