Інвестиції в поновлювані джерела енергії

Авенстон надає консалтингові послуги щодо реалізації проектів ВДЕ. Наша компанія сприяє залученню акціонерного капіталу в енергетичні проекти на українському ринку. Ми шукаємо найкращі інвестиційні можливості для зацікавлених сторін та партнерів, одночасно відкриваючи український ринок глобальним гравцям з достатньою надійністю та безпекою. Ми працюємо з greenfield, brownfield та shovel ready проектами. Фахівці нашої компанії підберуть найкращі варіанти інвестицій в проект, в тому числі іноземні капітальні вкладення, що дозволить завершити проект будь-якої складності вчасно.

Стратегія управління ризиками

Наша команда експертів може допомогти вам вибрати відповідні стратегії управління ризиками, орієнтовані на ринок відновлюваних джерел енергії. На основі ретельного аналізу поточної ситуації на ринку ми запропонуємо оптимальний спосіб з точки зору термінів і витрат, а також мінімізації ризиків. Довгострокові стратегії базуються на комплексних моделях ринкових ризиків та ефективності ринку та їх можливого впливу на фінансові показники, а також включають бюджетні рекомендації, плани розвитку та багато іншого.

Маркетингові дослідження

Ми періодично проводимо власні дослідження в різних секторах галузі відновлюваної енергетики. Наші дослідження є аналітичними, глибокими та дієвими. Аналітики компанії Авенстон мають більш, ніж десятилітній досвід, що охоплює український ринок чистої енергетики, і добре володіють технологіями, структурою ринку, чинниками зростання, профілювання ризиків та багато іншого. Наша компанія пропонує різні послуги з оцінки та дослідження ринкового середовища: конкурентний аналіз; бізнес-планування; стратегічний консалтинг; експертиза технологій та обладнання; техніко-економічне обґрунтування та технічна експертиза для будь-яких інвестиційних проектів у галузі сонячної енергетики.

Маркетинговий аналіз та Due Diligence

Наша команда менеджерів та дослідників має глибоке розуміння місцевого ринку та законодавства, специфіки галузевих, макроекономічних тенденцій тощо. Завдяки своїй професійній команді ми також забезпечуємо безцінну здатність подолати розрив між місцевим ринком та добре розвиненими ринками за кордоном; ми допоможемо вам зрозуміти місцеву картину і як вона вписується в більш широку глобальну структуру.

Прямі інвестиції

Як координаційний центр для підприємців та ділових людей, які прагнуть залучити капітал в Україні, ми маємо доступ до великої кількості угод, що відбуваються в цьому регіоні. Коли ми визначимо унікальні можливості та привабливі прибутки, які часто є замалим для професійних інвесторів, Авенстон робить прямі інвестиції самостійно або у партнерстві з нашими клієнтами.

Управління активами

Авенстон має практичну команду управління, яка має багаторічний досвід роботи в регіоні. Ми бачимо зростаючий попит іноземних інвесторів, що шукають якісні проекти в Україні, а також підтримку команди, яка має репутацію. Ми використовуємо наші відносини та міжнародні відносини, щоб допомогти компаніям з малим та середнім рівнем капіталу зростати.

Підтримка девелоперів проектів

За бажанням ми можемо запропонувати додаткову підтримку девелоперам проектів, а саме: аналіз технології, оцінка та попередня оцінка техніко-економічного обґрунтування, технічні та фінансові можливості та консультації, фінансове моделювання, огляд договорів EPC, O&M контрактів та аналіз підрядників.

Отримати Консультацію

Організація виробництва сонячних батарей

Компанія пропонує свої послуги з супроводу проектів будь-якої складності по організації виробництва сонячних модулів та інших компонентів, що використовуються в області сонячної енергетики (монокристалічних і мультикристалічних кремнієвих злитків, пластин, сонячних елементів).
Дізнатися більше

Можливості для інвестування в Україну

Україна робить важливі кроки для збільшення використання відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива як частину своєї більш широкої стратегії зменшення залежності від традиційних видів палива.
Дізнатися більше