Оптимізація бізнес-процесів

Сьогоднішні нестабільні ринки означають, що вартість є вирішальним фактором в рішеннях організації і на кожному рівні діяльності. Щоб підвищити конкурентоспроможність, актив повинен знайти правильний баланс між довгостроковими і короткостроковими аспектами. Авенстон вірить в філософію, яку ми називаємо безперервним вдосконаленням. Наші фахівці вміють адаптувати ланцюжок створення вартості до поточних і майбутніх потреб бізнесу. Володіючи досвідом розробки та передачі передових практик в різних галузях, ми можемо допомогти адаптуватися до технологічних і структурних змін і забезпечити більш високий прибуток і прискорення ротації грошових коштів.

Від бек-офісу і до виробництва, по всьому ланцюжку поставок Авенстон допомагає трансформувати і оптимізувати операції. Ми фокусуємось на можливостях, які максимізують конкурентні переваги активів і проектів, а також зміцнюють зв’язок між операціями і стратегією. Фахівці Авенстон надають досвід, інструменти та матеріали, необхідні для досягнення бізнес-цілей. Трансформація охоплює взаємно вибрані проекти та активи, щоб внести всі зміни, необхідні для досягнення амбіцій. Компанія надає широкі можливості і досвід, необхідні для цього. Ми можемо направляти трансформацію на основі міжфункціональних професійних зусиль, які приведуть до стійким і чудовим результатами.

Наша компанія з 2010 року займається питаннями управління інвестиційними проектами, а також бере участь у залученні фінансування, пропонуючи глибоку галузеву експертизу і оптимальний баланс компетенцій, включаючи правові, технічні, фінансові та маркетингові знання та досвід. В першу чергу ми працюємо з проектами, які реалізуються на території України. Серед наших партнерів і клієнтів – вітчизняні і зарубіжні інвестори, а також девелопери і власники проектів. Звернувшись в Авенстон, ви можете замовити необхідні послуги і отримати професійну підтримку за наступними напрямками:

  • Аналіз ланцюжка створення вартості і виявлення вузьких місць.
  • Формування портфеля внутрішніх інвестицій.
  • Управління портфелем внутрішніх інвестицій – планування, впровадження, аналіз.
  • Організація моніторингу оперативної і статистичної звітності про виконання інвестиційних проектів.