Наземна сонячна електростанція “Солар”

Група компаній «Авенстон» в якості співінвестора і технічного партнера бере участь в реалізації інвестиційного проекту з будівництва нової високотехнологічної наземної фотоелектричної сонячної станції. Дана мережева сонячна електростанція буде побудована в другій половині 2021 року і підключена до електропередавальних мереж з метою продажу всієї виробленої електроенергії за “зеленим” тарифом.

В даний час завершуються роботи з підготовки та узгодження проектної документації. У проекті передбачено використання максимально великої частки матеріалів і обладнання українського виробництва, а також застосування самих передових фотоелектричних технологій для збільшення ефективності перетворення енергії сонячного випромінювання в електричну енергію. Будівництво об’єкта буде завершено протягом 2021 року.

Наші сонячні електростанції побудовані по всій території України. Регіон розташування данного проєкту – Дніпро. Тип об’єкту – мережева сонячна електростанція наземного типу. Призначення – промислова сонячна електростанція для роботи по “зеленому” тарифу.

Геотермальна енергія: пройдений етап чи крок у майбутнє

Геотермальна енергія стала новою надією на уповільнення кліматичних змін якихось 10 років тому. Який саме потенціал геотермальної енергії на нашій планеті? Давайте розбиратися поетапно.
Дізнатися більше

Як вибрати якісний і надійний сонячний модуль?

Компанія Авенстон, спираючись на багаторічний досвід своєї команди у виробництві і застосуванні обладнання для сонячних електростанцій, пропонує свої рекомендації про те, як правильно вибрати сонячні панелі.
Дізнатися більше

Нетрадиційні ВДЕ: реальність чи фантастика?

Сьогодні спостерігається загальна світова тенденція до екологічної обізнаності, і відновлювані джерела енергії знаходяться під пильною увагою. Компанія АВЕНСТОН представляє огляд нетрадиційних ВДЕ: грозова енергетика, кріоенергетика, гравітаційна енергетика та технології концентрації сонячного світла.
Дізнатися більше

Можливості для інвестування в Україну

Україна робить важливі кроки для збільшення використання відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива як частину своєї більш широкої стратегії зменшення залежності від традиційних видів палива.
Дізнатися більше