Наземна сонячна електростанція “Солар Експо”

Група компаній «Авенстон» в якості співінвестора і технічного партнера приняла участь в реалізації інвестиційного проекту з будівництва нової високотехнологічної наземної фотоелектричної сонячної станції. Дана мережева сонячна електростанція була спроєктована та побудована в другій половині 2021 року. Обʼєкт буде підключено до електропередавальних мереж з метою продажу всієї виробленої електроенергії за діючим в Україні “зеленим” тарифом.

В 2021 році проведені всі роботи з підготовки та узгодження проектної документації, виконано постачання матеріалів і обладнання та завершене будівництво сонячної електростанції. У проекті передбачено використання максимально великої частки матеріалів і обладнання українського виробництва, а також застосовані передові фотоелектричні технології для збільшення ефективності перетворення енергії сонячного випромінювання в електричну енергію.

Наші сонячні електростанції побудовані по всій території України. Регіон розташування данного проєкту – Дніпро. Тип сонячних панелей – bifacial. Тип об’єкту – мережева (on-grid) сонячна електростанція наземного типу (fix tilt). Призначення – промислова сонячна електростанція для роботи по “зеленому” тарифу.

 

Ключові напрямки діяльності Авенстон

Промислові сонячні електростанції

Будуємо мережеві промислові сонячні електростанції для роботи по "зеленому" тарифу або продажу електроенергії через систему аукціонів. Наземні сонячні електростанції "під ключ" - проект, генпідряд, підключення до мереж.
Дізнатися більше

Коммерційні сонячні електростанції

З 2010 року виконуємо повний комплекс робіт по розробці проєктів, будівництву та сервісному обслуговуванню сонячних фотоелектричних електростанцій всіх типів. Величезний практичний досвід будівництва сонячних електростанцій для бізнесу.
Дізнатися більше

Системи накопичення електроенергії

Повний спектр послуг по впровадженню технологій зберігання енергії (BESS) для сонячних електростанцій та інших об'єктів ВДЕ, промисловості і комерційного сектора. Девелопмент, проєктування, будівництво та введення в експлуатацію.
Дізнатися більше

Експлуатація і сервіс

Подовжуємо термін служби об'єктів ВДЕ, збільшуємо їхню прибутковість, оптимізуємо продуктивність та експлуатаційну доступність, знижуємо операційні витрати. Планове та позапланове технічне обслуговування, гарантія, сервіс.
Дізнатися більше