Наземна сонячна електростанція “Солар Експо”

Група компаній «Авенстон» в якості співінвестора і технічного партнера приняла участь в реалізації інвестиційного проекту з будівництва нової високотехнологічної наземної фотоелектричної сонячної станції. Дана мережева сонячна електростанція була спроєктована та побудована в другій половині 2021 року. Обʼєкт буде підключено до електропередавальних мереж з метою продажу всієї виробленої електроенергії за діючим в Україні “зеленим” тарифом.

В 2021 році проведені всі роботи з підготовки та узгодження проектної документації, виконано постачання матеріалів і обладнання та завершене будівництво сонячної електростанції. У проекті передбачено використання максимально великої частки матеріалів і обладнання українського виробництва, а також застосовані передові фотоелектричні технології для збільшення ефективності перетворення енергії сонячного випромінювання в електричну енергію.

Наші сонячні електростанції побудовані по всій території України. Регіон розташування данного проєкту – Дніпро. Тип сонячних панелей – bifacial. Тип об’єкту – мережева (on-grid) сонячна електростанція наземного типу (fix tilt). Призначення – промислова сонячна електростанція для роботи по “зеленому” тарифу.

Чи можливий повний перехід України на ВДЕ?

Триває жвава глобальна дискусія про збереження балансу між викопним паливом і ядерною енергією, з одного боку, і відновлюваними джерелами, такими як гідроенергія, сонячна енергія, енергія вітру, геотермальна енергія й енергія біомаси, з іншого.
Дізнатися більше

Що таке сонячні електростанції BIPV?

BIPV (абревіатура від англійського Building-integrated photovoltaics) – це сонячні електростанції (СЕС), які інтегровані в будівлі (споруди), виконуючи при цьому крім свого безпосереднього призначення – генерації електроенергії
Дізнатися більше

Щодо особливостей функціонування ринку сонячної енергетики в Україні

Основні тези виступу СЕО української компанії «Авенстон» Дмитра Лукомського щодо особливостей функціонування ринку сонячної енергетики в Україні. "Структура розвитку та ключові тенденції".
Дізнатися більше

Основи технології виробництва кремнієвих сонячних фотоперетворювачів

Фотоелектричні перетворювачі або сонячні елементи (solar cells) – це напівпровідникові вироби, які перетворюють сонячне випромінення в електричний струм.
Дізнатися більше