Проект ОВіК для котеджного містечка (Білорусь)

У 2010 році нашим проектним відділом було розроблено ескізний та робочий проект систем електрозабезпечення, опалення, гарячого водопостачання, вентиляції та кондиціонування для котеджного містечка в Білорусі. В рамках проектування вивчені всі технічні, екологічні, економічні та інші вимоги замовника, а також враховані особливості наданих нам конструктивних  та архітектурних рішень. Даний робочий проект був реалізований при будівництві екологічно-чистого котеджного містечка під м. Могилев.

Наша компанія має великий досвід проектування і монтажу різних інженерних систем – електропостачання, освітлення, опалення, вентиляція і кондиціювання, а також відеоспостереження. Ми орієнтуємося в першу чергу на В2В проекти і працюємо як з внутрішніми, так і зовнішніми інженерними мережами. Наша перевага – комплексний підхід, що дозволяє нашим клієнтам отримувати максимальний ефект від роботи з єдиним підрядником. Інженерні системи від компанії Авенстон Інжиніринг – гарантія якості, чітке дотримання графіків робіт і максимальна віддача від ваших інвестицій.

Енергетична транзиція: Нові виклики для операторів мереж

Досягнутий рівень розвитку технологій видобутку енергії з відновлюваних джерел (ВДЕ) та наявний ступінь їх проникнення на ринок завдяки зниженню собівартості ВДЕ-генерації вже зараз суттєво впливає на енергетичну інфраструктуру.
Дізнатися більше

BIPV системи: особливості розвитку і застосування

BIPV - інтегровані рішення на межі архітектури та сонячної енергетики. Цей напрямок сьогодні є одним з найбільш перспективних і має великий потенціал для впровадження в Україні. Особливо актуальними технології BIPV є для нового будівництва як в комерційному, так і в приватному секторі.
Дізнатися більше

Агрівольтаїка – синергія Землі і Сонця

З розвитком PV-технологій, агрівольтаїка стає мейнстрімом і відкриває нові, небачені раніше перспективи розвитку товарного с/г виробництва з одночасним вирішенням проблем енергозабезпечення цих процесів. І не тільки їх.
Дізнатися більше

Чи можливий повний перехід України на ВДЕ?

Триває жвава глобальна дискусія про збереження балансу між викопним паливом і ядерною енергією, з одного боку, і відновлюваними джерелами, такими як гідроенергія, сонячна енергія, енергія вітру, геотермальна енергія й енергія біомаси, з іншого.
Дізнатися більше