Проект ОВіК для котеджного містечка (Білорусь)

У 2010 році нашим проектним відділом було розроблено ескізний та робочий проект систем електрозабезпечення, опалення, гарячого водопостачання, вентиляції та кондиціонування для котеджного містечка в Білорусі. В рамках проектування вивчені всі технічні, екологічні, економічні та інші вимоги замовника, а також враховані особливості наданих нам конструктивних  та архітектурних рішень. Даний робочий проект був реалізований при будівництві екологічно-чистого котеджного містечка під м. Могилев.

Наша компанія має великий досвід проектування і монтажу різних інженерних систем – електропостачання, освітлення, опалення, вентиляція і кондиціювання, а також відеоспостереження. Ми орієнтуємося в першу чергу на В2В проекти і працюємо як з внутрішніми, так і зовнішніми інженерними мережами. Наша перевага – комплексний підхід, що дозволяє нашим клієнтам отримувати максимальний ефект від роботи з єдиним підрядником. Інженерні системи від компанії Авенстон Інжиніринг – гарантія якості, чітке дотримання графіків робіт і максимальна віддача від ваших інвестицій.

Інтернет-конференція з сонячної енергетики

У травні 2010 року в рамках проекту "Зелена Хвиля" в Україні пройшла інтернет-конференція на тему сонячної енергетики. У даній статті ми знайомимо вас з коментарями Дмитра Лукомського, експерта в сфері сонячної енергетики.
Дізнатися більше

BIPV системи: особливості розвитку і застосування

BIPV - інтегровані рішення на межі архітектури та сонячної енергетики. Цей напрямок сьогодні є одним з найбільш перспективних і має великий потенціал для впровадження в Україні. Особливо актуальними технології BIPV є для нового будівництва як в комерційному, так і в приватному секторі.
Дізнатися більше

Корозія рамок сонячних модулів

В статті розглянуто вплив гальванічної корозії на опорні конструкції і рамки сонячних модулів та визначено методи, які дозволяють мінімізувати це негативне явище.
Дізнатися більше

Сонячні кооперативи. Досвід інших країн

У статті розглядається досвід США і Німеччини у використанні принципів кооперації для розвитку сонячної енергетики. Цей досвід може стати корисним і для України, який має великий роботи кооперативних об'єднань, особливо в сегменті невеликих приватних сонячних електростанцій.
Дізнатися більше