Проект ОВіК для котеджного містечка (Білорусь)

У 2010 році нашим проектним відділом було розроблено ескізний та робочий проект систем електрозабезпечення, опалення, гарячого водопостачання, вентиляції та кондиціонування для котеджного містечка в Білорусі. В рамках проектування вивчені всі технічні, екологічні, економічні та інші вимоги замовника, а також враховані особливості наданих нам конструктивних  та архітектурних рішень. Даний робочий проект був реалізований при будівництві екологічно-чистого котеджного містечка під м. Могилев.

Наша компанія має великий досвід проектування і монтажу різних інженерних систем – електропостачання, освітлення, опалення, вентиляція і кондиціювання, а також відеоспостереження. Ми орієнтуємося в першу чергу на В2В проекти і працюємо як з внутрішніми, так і зовнішніми інженерними мережами. Наша перевага – комплексний підхід, що дозволяє нашим клієнтам отримувати максимальний ефект від роботи з єдиним підрядником. Інженерні системи від компанії Авенстон Інжиніринг – гарантія якості, чітке дотримання графіків робіт і максимальна віддача від ваших інвестицій.

Оновлена енергостратегія гальмує розвиток ВДЕ

Проект оновленої Енергетичної стратегії України на період до 2030 року гальмує розвиток відновлюваних джерел енергії та може зупинити надходження іноземних інвестицій в цю галузь.
Дізнатися більше

Зниження «зеленого» тарифу лякає інвесторів

Пропозиція Міністерства енергетики та вугільної промисловості знизити тариф для сонячних електростанцій до рівня тарифу на електроенергію, яка виробляється за допомогою вітру, не є економічно обґрунтованою.
Дізнатися більше

Електробум. Сонячні заправки та «зелений» бізнес

Зменшення вартості EV-батарей та ESS призведе до зниження ціни електрокарів, а наявність мережі зарядних станцій з ESS та PV-модулями допоможе розв’язати проблему небалансів генерації на всіх рівнях та «озеленити» використання електромобілів.
Дізнатися більше

Можливості для інвестування в Україну

Україна робить важливі кроки для збільшення використання відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива як частину своєї більш широкої стратегії зменшення залежності від традиційних видів палива.
Дізнатися більше