Наземна сонячна електростанція “Комплекс”

Наземна сонячна електростанція “Комплекс” потужністю 1 742 кВт побудована в 2012-2013 роках в Ямпільському районі Вінницької області. Сонячна електростанція (СЕС) розміщується на земельній ділянці площею 2,5 га. Розрахункова річна генерація становить 1943 МВт*год електроенергії. Даний об’єкт побудований з метою виробництва екологічно чистої електроенергії з подальшим її продажем в мережу за «зеленим» тарифом. Електростанція спроектована з застосуванням стрінгових мережевих інверторів, а також мультикристалічних кремнієвих сонячних модулів.

Сонячні панелі генерують електроенергію постійного струму. Ця енергія надходить на інвертори і перетворюється в енергію змінного струму. Далі електроенергія з інвертора надходить на КТП, де підвищується до напруги 10 кВ і передається у мережу. Для більш оперативного введення об’єкта будівництво та підключення до мережі виконувалося трьома чергами. Перша черга — будівництво сонячної електростанції потужністю 126,72 кВт. Друга черга — будівництво сонячної електростанції потужністю 506,88 кВт. Третя черга — будівництво СЕС потужністю 1108,88 кВт.

При будівництві сонячної електростанції було використане таке обладнання:

 • Полікристалічні сонячні панелі YINGLI SOLAR YL 240 P-29b потужністю 240 кВт — 7260 шт.
 • Інвертори мережеві On-grid POWER ONE TRIO-27.6-TL-OUTD — 55 шт.
 • Комплект металоконструкцій для наземного монтажу сонячних панелей — 165шт.
 • КТП 0,4/10-1600 кВА — 1 шт.
 • Щити електротехнічні ШР — 11 шт. Щит освітлення для власних потреб —1 шт.
 • Панель моніторингу та контролю за сонячною електростанцією AURORA VISION PRIME на базі PVI-AEC-EVO виробництва POWER ONE.

Система моніторингу сонячної електростанції використовується для аналізу ефективності роботи і підібрана з урахуванням встановлених інверторів. Особливості системи Aurora Vision: 1) Можливість в реальному часі отримувати інформацію про стан сонячної електроенергії через Інтернет; 2) Широкий вибір налаштувань та показників роботи станції; 3) Можливість отримувати кліматичні дані, інформацію про помилки, аварії; зберігати і аналізувати отримані дані; 4) Можливість аналізу електричних та екологічних характеристик (показує кількість CO2, яке надійшло б в атмосферу при виробництві тепловими електростанціями такого ж обсягу електроенергії); 5) Створення користувацьких звітів з різними налаштуваннями як для однієї, так і для групи сонячних електростанцій. Експорт звітів в формат Excel або PDF.

Мережева наземна сонячна електростанція була спроектована і введена в експлуатацію українською компанією Рентехно, яка виступила в проекті як ЕРС-підрядник. Наші фахівці виконали розробку проекту технологічної частини фотоелектричної станції, організували постачання основного обладнання та здійснювали пусконалагодження об’єкту.

Деталі проекту:

 • Статус – введена в експлуатацію
 • Потужність – 1,742 МВт
 • Площа ФЕС – 2,5 га
 • Тип модулів – мульті-Si
 • Тип опор – фіксовані

Наші послуги:

 • 3D-моделювання затемнень з урахуванням складного рельєфу і орієнтації земельної ділянки;
 • Моделювання вироблення електроенергії в PVSIST;
 • Розробка проекту ФЕС;
 • Навчання підрядників з монтажу обладнання;
 • Шеф-монтаж;
 • Гарантійне обслуговування об’єкту

Промислові сонячні електростанції від Авенстон – ми надаємо будь-які необхідні послуги, починаючи від супроводу етапу девелопменту і закінчуючи сервісним обслуговуванням вже побудованих фотоелектричних станцій. Основні етапи реалізації подібних проєктів виконуються нами самостійно або із залученням надійних партнерів. В останньому випадку, всі ключові процеси ретельно контролюються штатними менеджерами проєктів Авенстон. У портфоліо Авенстон – велика кількість спроєктованих і побудованих промислових сонячних електростанцій.

 

Ключові напрямки діяльності Авенстон

Промислові сонячні електростанції

Будуємо мережеві промислові сонячні електростанції для роботи по "зеленому" тарифу або продажу електроенергії через систему аукціонів. Наземні сонячні електростанції "під ключ" - проект, генпідряд, підключення до мереж.
Дізнатися більше

Комерційні сонячні електростанції

З 2010 року виконуємо повний комплекс робіт по розробці проєктів, будівництву та сервісному обслуговуванню сонячних фотоелектричних електростанцій всіх типів. Величезний практичний досвід будівництва сонячних електростанцій для бізнесу.
Дізнатися більше

Плавучі сонячні електростанції

Ми пропонуємо всі необхідні послуги та інноваційні рішення для впровадження плавучих сонячних електростанцій (FPV) в Європі та на Близькому Сході. Технічні консультації, проектування та послуги EPC під ключ.
Дізнатися більше

Системи накопичення електроенергії

Повний спектр послуг по впровадженню технологій зберігання енергії (BESS) для сонячних електростанцій та інших об'єктів ВДЕ, промисловості і комерційного сектора. Девелопмент, проєктування, будівництво та введення в експлуатацію.
Дізнатися більше