Розплідник Нівакі

Наша компанія шукає операційного партнера для спільної реалізації проекту з організації розплідника Нівакі в Київській області.

Деревам і чагарникам в сучасних садах все частіше надають певну форму, регулярно їх підстригають, переймаючи і розвиваючи ідеї з японських садів. Такі сформовані садові дерева називаються нівакі (від японських ієрогліфів – «дерево» і «сад»). На відміну від схожого терміна “бонсай”, нівакі вирощуються у відкритому грунті безпосередньо в саду. При цьому принципи надання форми рослинам у бонсай і у нівакі багато в чому схожі.

Топіарне мистецтво і нівакі – це активний процес нескінченного саморозвитку і реалізації творчих ідей. Справжня краса нівакі проявляється через 4-8 років після початку роботи з деревом. Термін залежить від виду і сорту рослин, з яких створюються нівакі. Скоротити його можна, скориставшись послугами спеціалізованих розплідників, які вирощують як дерева-заготовки для нівакі, так і пропонують вже повністю сформовані рослини, готові до пересадки в ваш сад.

Нівакі формують як з листяних, так і з хвойних рослин. Чим старше дерево, тим більше воно цінується. Нівакі можуть бути різної висоти. Часто поруч висаджують кілька різновисоких рослин, складаючи з них композиції. Важливо досягти візуальної гармонії між рослинами з різними характерами. Сад повинен бути красивим протягом всього року.

На даній стадії в нашій власності знаходиться земельна ділянка площею 1,5 га і виділений певний бюджет для фінансування або співфінансування даного проекту. Ми шукаємо партнера з знанням агротехніки вирощування хвойних рослин і досвідом ведення бізнесу по вирощуванню і продажу рослин. Розглядаються наступні варіанти:

  • Наша група надає земельну ділянку, інвестує 100% в проект. Партнер бере на себе технологічну частину з управління проектом, але не приймає участь у фінансуванні або
  • Наша група надає земельну ділянку, інвестує від 60% в проекті. Партнер бере на себе технологічну частину з управління проектом і частково приймає участь у фінансуванні проекту (до 40%).
  • Інші форми партнерства обговорюються.

Перевага віддається партнерам, які мають досвід успішного бізнесу в сфері вирощування та продажу декоративних рослин в інших регіонах України.

До питання розвитку сонячної енергетики в Казахстані

Коментарі Дмитра Лукомського для казахського республіканського ділового тижневика "КУРСІВ'" з приводу перспектив розвитку галузі сонячної енергетики в цій країні
Дізнатися більше

Зміни у світовій енергетиці неминучі

Дані про розвиток світової енергетики включно з відновлюваними джерелами енергії (ВДЕ), отримані в середині 2018 року, свідчать, що досягнуто важливої віхи – встановлена генеруюча потужність енергії із сонця і вітру перевищує один терават.
Дізнатися більше

Сонячна генерація: прогнози зростання

Нові аналітичні дані за результатами глобального розвитку ВДЕ в 2018 р. примусили вчених змінити свої попередні прогнози. Електрогенерація на PV-станціях невдовзі стане не тільки ключовим вкладником у загальне виробництво електроенергії, але ще й головним сегментом всієї глобальної енергосистеми.
Дізнатися більше

Чи є друге життя у сонячних панелей?

В останні роки спостерігається активний розвиток сонячної енергетики в усьому світі. У кожного продукту і матеріалу є свій термін експлуатації і використання. Яка ж подальша доля PV-модулів, які підійшли до кінця свого терміну служби?
Дізнатися більше