Розплідник Нівакі

Наша компанія шукає операційного партнера для спільної реалізації проекту з організації розплідника Нівакі в Київській області.

Деревам і чагарникам в сучасних садах все частіше надають певну форму, регулярно їх підстригають, переймаючи і розвиваючи ідеї з японських садів. Такі сформовані садові дерева називаються нівакі (від японських ієрогліфів – «дерево» і «сад»). На відміну від схожого терміна “бонсай”, нівакі вирощуються у відкритому грунті безпосередньо в саду. При цьому принципи надання форми рослинам у бонсай і у нівакі багато в чому схожі.

Топіарне мистецтво і нівакі – це активний процес нескінченного саморозвитку і реалізації творчих ідей. Справжня краса нівакі проявляється через 4-8 років після початку роботи з деревом. Термін залежить від виду і сорту рослин, з яких створюються нівакі. Скоротити його можна, скориставшись послугами спеціалізованих розплідників, які вирощують як дерева-заготовки для нівакі, так і пропонують вже повністю сформовані рослини, готові до пересадки в ваш сад.

Нівакі формують як з листяних, так і з хвойних рослин. Чим старше дерево, тим більше воно цінується. Нівакі можуть бути різної висоти. Часто поруч висаджують кілька різновисоких рослин, складаючи з них композиції. Важливо досягти візуальної гармонії між рослинами з різними характерами. Сад повинен бути красивим протягом всього року.

На даній стадії в нашій власності знаходиться земельна ділянка площею 1,5 га і виділений певний бюджет для фінансування або співфінансування даного проекту. Ми шукаємо партнера з знанням агротехніки вирощування хвойних рослин і досвідом ведення бізнесу по вирощуванню і продажу рослин. Розглядаються наступні варіанти:

  • Наша група надає земельну ділянку, інвестує 100% в проект. Партнер бере на себе технологічну частину з управління проектом, але не приймає участь у фінансуванні або
  • Наша група надає земельну ділянку, інвестує від 60% в проекті. Партнер бере на себе технологічну частину з управління проектом і частково приймає участь у фінансуванні проекту (до 40%).
  • Інші форми партнерства обговорюються.

Перевага віддається партнерам, які мають досвід успішного бізнесу в сфері вирощування та продажу декоративних рослин в інших регіонах України.

Пасивні будинки та їх принципи проєктування

Пасивні будинки відрізняються дуже низькою втратою енергії (тепла), завдяки використанню пасивних методів енергозбереження (ізоляційні матеріали, інженерні та архітектурні рішення). Фахівці нашої компанії підготували цікавий і доступний матеріал про базові принципи енергозберігаючого будинку.
Дізнатися більше

Участь у вебінарі «Розуміння ринку сонячної енергетики України»

На вебінарі «Розуміння ринку сонячної енергетики України» представники українських та іноземних компаній обговорили вплив на галузь пандемії COVID19, нового законодавчого регулювання та інш. Учасники поділилися як конкретно їх компанії справляються з усіма труднощами та які можливості бачать.
Дізнатися більше

Сонячна енергетика в Україні

Сонячна енергетика – одна з найперспективніших і динамічних частин галузі ВДЕ. Щорічний приріст потужностей, що вводяться в експлуатацію становить близько 40-50%.
Дізнатися більше

«Мала енерготранзиція»

Експертна думка наразі єдина – нас очікує глобальна електрифікація від переходу на ВДЕ та пов’язані з нею перетворення інфраструктури у всіх сферах. Найпотужнішим драйвером цих процесів стане подальший розвиток сонячної електрогенерації. Які явні та приховані фактори спонукатимуть до таких змін?
Дізнатися більше