Шукаємо співробітників!

У зв’язку з розширенням сфери діяльності група компаній Авенстон шукає нових співробітників. Ми працюємо на ринку України більше 10 років і є одним з провідних гравців, що спеціалізуються на впровадженні проектів з використанням технологій відновлюваної енергетики. У 2021 року ми продовжуємо роботу із запуску кількох нових напрямків діяльності, які вимагають розширення команди.

На даний момент ми шукаємо кандидатів на наступні позиції:

  • Менеджер з продажу послуг з експлуатації і сервісу сонячних електростанцій
  • Менеджер з продажу послуг з проектування та монтажу інженерних мереж
  • Інженер-проектувальник по напрямку сонячні електростанції
  • Інженер-проектувальник по напрямку інженерні мережі і системи
  • Інженер служби експлуатації, сервісного обслуговування та прогнозування “сонячної” генерації
  • Інтернет маркетолог
  • Директор
  • Менеджер з розвитку бізнесу
  • Менеджер проектів
  • Молодший аналітик (ВДЕ)

Якщо ви хочете приєднатися до нашої команди і готові її посилити, будь ласка надсилайте резюме на hr@avenston.com або телефонуйте +380 (66) 508-07-64. Розглядаємо резюме, в яких чітко вказано назву вакансії, є фото претендента і інформація про бажаний діапазон заробітної плати. Короткий супровідний текст про вас і ваші цілі буде перевагою. Більше інформації про роботу в Авенстон є за цим посиланням.

BIPV системи: особливості розвитку і застосування

BIPV - інтегровані рішення на межі архітектури та сонячної енергетики. Цей напрямок сьогодні є одним з найбільш перспективних і має великий потенціал для впровадження в Україні. Особливо актуальними технології BIPV є для нового будівництва як в комерційному, так і в приватному секторі.
Дізнатися більше

Інтерв’ю з генеральним директором Авенстон

Сьогодні ми розмовляємо з пані Вікторією Петрович, керівником та генеральним директором ТОВ «Авенстон». Поговоримо про її плани і бачення майбутньої діяльності компанії.
Дізнатися більше

Системи акумулювання енергії: промислові та побутові

З моменту відкриття електрики люди шукали ефективні методи зберігання енергії для подальшого використання у разі потреби. Існує багато способів зберігання енергії, проте дуже важливо визначити, які технології найкраще підходять для задоволення поточних і майбутніх потреб.
Дізнатися більше

До питання розвитку альтернативних джерел енергії

У сьогоднішніх реаліях зростаючих глобальних енергетичних проблем все більш актуальними стають питання переходу до альтернативних джерел енергозабезпечення.
Дізнатися більше