Шукаємо співробітників!

У зв’язку з розширенням сфери діяльності група компаній Авенстон шукає нових співробітників. Ми працюємо на ринку України більше 10 років і є одним з провідних гравців, що спеціалізуються на впровадженні проектів з використанням технологій відновлюваної енергетики. У 2021 року ми продовжуємо роботу із запуску кількох нових напрямків діяльності, які вимагають розширення команди.

На даний момент ми шукаємо кандидатів на наступні позиції:

  • Менеджер з продажу послуг з експлуатації і сервісу сонячних електростанцій
  • Менеджер з продажу послуг з проектування та монтажу інженерних мереж
  • Інженер-проектувальник по напрямку сонячні електростанції
  • Інженер-проектувальник по напрямку інженерні мережі і системи
  • Інженер служби експлуатації, сервісного обслуговування та прогнозування “сонячної” генерації
  • Інтернет маркетолог
  • Директор
  • Менеджер з розвитку бізнесу
  • Менеджер проектів
  • Молодший аналітик (ВДЕ)

Якщо ви хочете приєднатися до нашої команди і готові її посилити, будь ласка надсилайте резюме на hr@avenston.com або телефонуйте +380 (66) 508-07-64. Розглядаємо резюме, в яких чітко вказано назву вакансії, є фото претендента і інформація про бажаний діапазон заробітної плати. Короткий супровідний текст про вас і ваші цілі буде перевагою. Більше інформації про роботу в Авенстон є за цим посиланням.

Фактори привабливості української сонячної енергетики для іноземних і вітчизняних інвесторів

Україна - одна з небагатьох країн в Європі, в якій діє відносно високий зелений тариф, за яким держава викуповує всю електроенергію, вироблену на сонячних електростанціях.
Дізнатися більше

Інвестиційна привабливість складської логістики в Україні

Складська логістика є перспективним напрямком вкладення грошових коштів. В Україні відчувається нестача якісних складських приміщень класу А і спеціалізованих хабів.
Дізнатися більше

Чи є друге життя у сонячних панелей?

В останні роки спостерігається активний розвиток сонячної енергетики в усьому світі. У кожного продукту і матеріалу є свій термін експлуатації і використання. Яка ж подальша доля PV-модулів, які підійшли до кінця свого терміну служби?
Дізнатися більше

Сонячні кооперативи. Досвід інших країн

У статті розглядається досвід США і Німеччини у використанні принципів кооперації для розвитку сонячної енергетики. Цей досвід може стати корисним і для України, який має великий роботи кооперативних об'єднань, особливо в сегменті невеликих приватних сонячних електростанцій.
Дізнатися більше