Шукаємо співробітників!

У зв’язку з розширенням сфери діяльності група компаній Авенстон шукає нових співробітників. Ми працюємо на ринку України більше 10 років і є одним з провідних гравців, що спеціалізуються на впровадженні проектів з використанням технологій відновлюваної енергетики. У 2021 року ми продовжуємо роботу із запуску кількох нових напрямків діяльності, які вимагають розширення команди.

На даний момент ми шукаємо кандидатів на наступні позиції:

  • Менеджер з продажу послуг з експлуатації і сервісу сонячних електростанцій
  • Менеджер з продажу послуг з проектування та монтажу інженерних мереж
  • Директор
  • Менеджер з розвитку бізнесу
  • Менеджер проектів
  • Молодший аналітик (ВДЕ)

Якщо ви хочете приєднатися до нашої команди і готові її посилити, будь ласка надсилайте резюме на hr@avenston.com або телефонуйте +380 (66) 508-07-64. Розглядаємо резюме, в яких чітко вказано назву вакансії, є фото претендента і інформація про бажаний діапазон заробітної плати. Короткий супровідний текст про вас і ваші цілі буде перевагою. Більше інформації про роботу в Авенстон є за цим посиланням.

Використання діаграми Ганта для проектування і будівництва сонячних електростанцій

Графік проекту - важливий інструмент управління будівництвом об'єкта сонячної енергетики. Він дозволяє менеджеру проекту планувати доставку обладнання та матеріалів на будівельний майданчик, синхронізувати роботу перевізників і субпідрядників. Він важливий для моніторингу процесу будівництва і витрат за проектом, графік дає можливість передбачити і запобігати можливі затримки. Використання графіка проекту набагато ефективніше, ніж просто список-календар заходів
Дізнатися більше

Основи виробництва кремнієвих сонячних модулів

Сонячні модулі (або як їх ще часто називають — сонячні батареї) є найважливішим компонентом для будівництва сонячних електростанцій. Від технічних параметрів сонячних модулів залежить те, яку кількість електроенергії вдасться отримати з одиниці площі
Дізнатися більше

Що очікує сонячну енергетику у 2019 році?

За даними аналізу попередніх звітів за результатами 2018 року сонячна енергетика найкращим чином проявила себе серед усіх різновидів ВДЕ, заклавши потенціал розвитку і на поточний рік.
Дізнатися більше

Вітроенергетика

Вітроенергетична промисловість – не лише «зелена» галузь, що забезпечує світ екологічно чистою енергією, вона ще й економічно вигідна: вітроенергетичні станції (ВЕС) сприяють розвитку місцевої економічної діяльності за рахунок податків, які надходять до місцевих бюджетів.
Дізнатися більше