Шукаємо співробітників!

У зв’язку з розширенням сфери діяльності група компаній Авенстон шукає нових співробітників. Ми працюємо на ринку України більше 10 років і є одним з провідних гравців, що спеціалізуються на впровадженні проектів з використанням технологій відновлюваної енергетики. У 2021 року ми продовжуємо роботу із запуску кількох нових напрямків діяльності, які вимагають розширення команди.

На даний момент ми шукаємо кандидатів на наступні позиції:

  • Менеджер з продажу послуг з експлуатації і сервісу сонячних електростанцій
  • Менеджер з продажу послуг з проектування та монтажу інженерних мереж
  • Інженер-проектувальник по напрямку сонячні електростанції
  • Інженер-проектувальник по напрямку інженерні мережі і системи
  • Інженер служби експлуатації, сервісного обслуговування та прогнозування “сонячної” генерації
  • Інтернет маркетолог
  • Директор
  • Менеджер з розвитку бізнесу
  • Менеджер проектів
  • Молодший аналітик (ВДЕ)

Якщо ви хочете приєднатися до нашої команди і готові її посилити, будь ласка надсилайте резюме на hr@avenston.com або телефонуйте +380 (66) 508-07-64. Розглядаємо резюме, в яких чітко вказано назву вакансії, є фото претендента і інформація про бажаний діапазон заробітної плати. Короткий супровідний текст про вас і ваші цілі буде перевагою. Більше інформації про роботу в Авенстон є за цим посиланням.

Пасивні будинки та їх принципи проєктування

Пасивні будинки відрізняються дуже низькою втратою енергії (тепла), завдяки використанню пасивних методів енергозбереження (ізоляційні матеріали, інженерні та архітектурні рішення). Фахівці нашої компанії підготували цікавий і доступний матеріал про базові принципи енергозберігаючого будинку.
Дізнатися більше

Нові технології у виробництві фотоелектричних батарей

За останні кілька років технології виробництва фотоелектричних модулів досить сильно змінилися. Тож наразі ми маємо складний ринок, наповнений продукцією з різними параметрами та властивостями. Ми підготували корисний матеріал, який допоможе потенційним інвесторам не зробити помилок.
Дізнатися більше

Прогноз обсягів генерації сонячними електростанціями

Прогноз обсягів генерації електроенергії сонячними станціями - це в першу чергу прогнозування кількості сонячної радіації, яку отримають сонячні панелі. У статті розглядаються кілька методів прогнозування генерації електрики сонячними електростанціями.
Дізнатися більше

Авенстон інвестує у сонячні кооперативи

Наша компанія виступила одним із інвесторів сонячного кооперативу «Сонячне місто», що будується в м. Славутич.
Дізнатися більше