Дистрибуція обладнання в проєкти ВДЕ

Сонячні фотоелектричні модулі

Сонячна енергетика – один з найбільш перспективних сегментів альтернативної енергетики. Сонце – це відновлюваний, практично невичерпний ресурс
Дізнатися більше

Сонячні мережеві інвертори

Сонячні інвертори належать до найважливіших елементів будь-якої сонячної електростанції.
Дізнатися більше

Системи кріплення сонячних модулів для електростанцій

У компанії Авенстон ви можете отримати вичерпні консультації та замовити всі види комплектуючих для сонячних електростанцій, включаючи такий важливий функціональний елемент як стаціонарні опорні металоконструкції.
Дізнатися більше

Кабелі та конектори для сонячних електростанцій

У нас ви можете замовити будь-які види обладнання та комплектуючі для сонячних електростанцій, в тому числі — сонячний кабель та конектори для з’єднання сонячних модулів.
Дізнатися більше

 

Об’єднавши більше ніж десятирічний досвід експериментації проєктів у сфері сонячної енергетики, компанія Авенстон пропонує послугу по створенню продукції від ключових мірових виробників обладнання для сонячних електростанцій. Ми поставляємо на ринок України такі позиції, як сонячні модулі, сонячні інвертори, металоконструкції для наземної та кришної установки сонячних модулів, а також спеціалізований солнечний кабель і комплектуючі. Наші фахівці провели ретельний аналіз і відібрали найбільш надійних постачальників якісного фотоелектричного обладнання по кожному з напрямків діяльності нашої компанії. У будь-якому випадку, ми зможемо запропонувати вам найоптимальнішу комплектацію об’єкта обладнанням, з урахуванням специфіки місцевості та всіх ваших потреб. Співпрацюючи з нами, ви можете бути впевненими в тому, що отримаєте абсолютно адекватний рівень витрат на обладнання і комплектуючі. За найбільш актуальними позиціями ми підтримуємо товарні запаси на складах компаній.