Консалтингова підтримка проєктів

Ми займаємося залученням капіталу в проекти екологічно чистої енергетики на український ринок і надаємо консалтингові послуги з реалізації інвестиційних проектів на стадіях greenfield, brownfield і shovel ready. Наша консалтингова підтримка девелоперів і власників проектів, які потребують залучення зовнішнього фінансування, включає в себе всі необхідні послуги. Ми виконуємо комплексний аналіз проектів, надаємо необхідну юридичну підтримку, займаємося підготовкою бізнес-планів та фінансових моделюванням, а також пропонуємо професійну підтримку в M&A угодах, включаючи продаж/купівлю активів.

Комплексний аналіз інвестиційних проектів

Компанія Авенстон надає послуги щодо повної технічної, фінансової та правової експертизи і виконує комплексний аналіз інвестиційних проектів на всіх стадіях їх реалізації.
Дізнатися більше

Юридична підтримка інвестиційних проектів

Ми надаємо комплексну юридичну підтримку інвестиційних проектів, включаючи аналіз структури угоди, а також повний супровід на етапі реалізації проектів (отримання всіх необхідних дозволів та юридичний супровід договорів і т.п.).
Дізнатися більше

Супровід M&A угод

Авенстон пропонує незалежну експертизу і професійну підтримку в M&A угодах в секторі відновлюваних джерел енергії, включаючи продаж/купівлю комерційних фотоелектричних станцій.
Дізнатися більше

Планування та інвестиційне моделювання

Компанія Авенстон пропонує послугу по бізнес-плануванню та інвестиційному моделюванню проектів з використанням ВДЕ в Україні.
Дізнатися більше