Залучення фінансування в проєкти

Компанія Авенстон сприяє розвитку галузі відновлювальної енергетики та надає всебічну підтримку на всіх етапах життєвого циклу проєкту. Однією з наших послуг є всебічна підтримка та налагоджування взаємовигідних відносин між девелоперами, потенційними інвесторами та іншими зацікавленими учасниками проєктів.

У співпраці з власниками проєктів наша компанія сприяє залученню до наявного проєкту необхідних фінансових ресурсів. Наші послуги включають в себе повну підтримку девелоперів, а саме – підготовку та опис інвестиційного задуму, розробку найбільш ефективних бізнес-моделей залучення інвестицій та оформлення бізнес-плану впровадження проєкту з наступним залученням в проєкт вітчизняних або зарубіжних інвесторів і повний супровід формальних аспектів угоди між замовником та інвесторами. Девелоперам та власника проектів ми пропонуємо консультаційні послуги по приведенню повного комплекту документації до галузевих стандартів та вимог; допомогу щодо складання фінансових моделей; аналіз ризиків; всебічну підтримку по структуруванню угод та продажу проекту.

Консалтингова підтримка проєктів

Ми займається залученням капіталу в проекти екологічно чистої енергетики на український ринок. Надаємо консалтингові послуги з реалізації інвестиційних проектів на стадіях greenfield, brownfield і shovel ready.
Дізнатися більше

Портфельні інвестиції та залучення капіталу

Наша компанія займається управлінням невеликими портфельними інвестиціями в активи в сфері енергетики, нерухомості та аргопроізводства. Інвестиційна стратегія передбачає роботу з середніми рівнями ризику.
Дізнатися більше

Венчурні інвестиції та стартапи

Ми розглядаємо можливості для венчурних інвестицій. Нашими пріоритетними напрямами є проекти в галузі ВДЕ, енергозбереження, накопичення та зберігання електроенергії, інтелектуальні мережі та мікромережі.
Дізнатися більше

Позикове проєктне фінансування

Успішна реалізація проєктів, в тому числі пов'язаних з впровадженням ВДЕ і технологій енергоефективності, дуже часто вимагає залучення позикового фінансування або використання інших фінансових інструментів.
Дізнатися більше

Переваги роботи з Авенстон:

  • Глибока галузева експертиза – сонячна енергетика, вітрова енергетика, біоенергетика, гідроенергетика, геотермальна енергетика, агросектор, промисловість, комерційна нерухомість.
  • Власна інжинірингова команда з багаторічним досвідом реалізації будівельних та енергетичних проектів – проектування, будівництво, сервіс і експлуатація.
  • Практичний досвід юридичної підтримки та структурування інвестиційних угод, повний юридичний супровід стадій девелопменту, впровадження та операційної діяльності активів.
  • Великий досвід управління фінансами в ході реалізації великих інвестпроектів із залученням як вітчизняного, так і зарубіжного капіталу, а також позикового фінансування.
  • Участь у власних інвестиційних проектах, що дозволяє адекватно прогнозувати ризики і інші параметри проекту.

 

Фінансування проєктів сонячної енергетики. Сонячні електростанції в кредит та лізинг

AVENSTON GROUP допомагає залучати фінансування для проєктів будівництва сонячних електростанцій. Ми ретельно аналізуєм деталі відповідного проєкту та підбираємо найбільш вигідні умови залучення коштів. Наші фахівці допоможуть отримати кредит на сонячну електростанцію, проаналізують доступні варіанти лізингу сонячних батарей, проведуть переговори з фінансовими установами щодо надання відстрочки платежу до отримання фінансування будівництва вашої сонячної електростанції.

Наша компанія є генеральним підрядником, а також приймає участь у девелопменті та співінвестує в проєкти сонячної енергетики. Нами вже профінансовані декілька дахових та наземних сонячних електростанцій. Ми постійно розглядаємо нові інвестиційні можливості та відкриті для взаємовигідного співробітництва при будівництві сонячної електростанції.

В данний час найбільш надійним та прогнозованим з точки зору ризиків є будівництво сонячної електростанції для власних потреб підприємств. Така інвестиція дозволить зменшити собівартість вашої продукції, отримати переваги при постачанні товару закордон та зменшити залежність вашого бізнесу від будь-яких коливань і нестабільностей енергетичного ринку. Авенстон проєктує, будує та виконує сервісне обслуговування для комерційних сонячних електростанцій. Ми допоможемо вибрати найбільш ефективний варіант фінансування для вашої сонячної електростанції.

 

Комерційні сонячні електростанції від Авенстон

Сонячні електростанції для власного споживання

Проектуємо і будуємо комерційні сонячні електростанції. Генерація електроенергії для власного споживання - ефективне і прибуткове рішення для зниження витрат на енергопостачання для підприємств.
Дізнатися більше

Мережеві промислові сонячні електростанції

Генеральний підряд з будівництва промислових мережевих сонячних електростанцій. Повний спектр EPC послуг, підключення до мереж. Продаж електроенергії за "зеленим" тарифом, прямими договорами або аукціонами.
Дізнатися більше

Наземні сонячні електростанції

Компанія надає послуги генерального підряду по будівництву наземних сонячних електростанцій. Ми проектуємо, поставляємо обладнання, виконуємо будівельно-монтажні та пусконалагоджувальні роботи, обслуговування та сервіс.
Дізнатися більше

Дахові сонячні електростанції

Проектуємо і будуємо дахові сонячні електростанції. Десятирічний досвід надання послуг генерального підряду в проєктах будівництва сонячних електростанцій.
Дізнатися більше
Сонячні електростанції

Залишилися питання по призначенню наших послуг?
Залиште нам заявку. Наші фахівці проконсультують Вас