Залучення фінансування в проєкти

Компанія Авенстон сприяє розвитку галузі відновлювальної енергетики та надає всебічну підтримку на всіх етапах життєвого циклу проєкту. Однією з наших послуг є всебічна підтримка та налагоджування взаємовигідних відносин між девелоперами, потенційними інвесторами та іншими зацікавленими учасниками проєктів.

У співпраці з власниками проєктів наша компанія сприяє залученню до наявного проєкту необхідних фінансових ресурсів. Наші послуги включають в себе повну підтримку девелоперів, а саме – підготовку та опис інвестиційного задуму, розробку найбільш ефективних бізнес-моделей залучення інвестицій та оформлення бізнес-плану впровадження проєкту з наступним залученням в проєкт вітчизняних або зарубіжних інвесторів і повний супровід формальних аспектів угоди між замовником та інвесторами. Девелоперам та власника проектів ми пропонуємо консультаційні послуги по приведенню повного комплекту документації до галузевих стандартів та вимог; допомогу щодо складання фінансових моделей; аналіз ризиків; всебічну підтримку по структуруванню угод та продажу проекту.

Консалтингова підтримка проєктів

Ми займається залученням капіталу в проекти екологічно чистої енергетики на український ринок. Надаємо консалтингові послуги з реалізації інвестиційних проектів на стадіях greenfield, brownfield і shovel ready.
Дізнатися більше

Портфельні інвестиції та залучення капіталу

Наша компанія займається управлінням невеликими портфельними інвестиціями в активи в сфері енергетики, нерухомості та аргопроізводства. Інвестиційна стратегія передбачає роботу з середніми рівнями ризику.
Дізнатися більше

Венчурні інвестиції та стартапи

Ми розглядаємо можливості для венчурних інвестицій. Нашими пріоритетними напрямами є проекти в галузі ВДЕ, енергозбереження, накопичення та зберігання електроенергії, інтелектуальні мережі та мікромережі.
Дізнатися більше

Позикове проєктне фінансування

Успішна реалізація проєктів, в тому числі пов'язаних з впровадженням ВДЕ і технологій енергоефективності, дуже часто вимагає залучення позикового фінансування або використання інших фінансових інструментів.
Дізнатися більше

Переваги роботи з Авенстон:

  • Глибока галузева експертиза – сонячна енергетика, вітрова енергетика, біоенергетика, гідроенергетика, геотермальна енергетика, агросектор, промисловість, комерційна нерухомість.
  • Власна інжинірингова команда з багаторічним досвідом реалізації будівельних та енергетичних проектів – проектування, будівництво, сервіс і експлуатація.
  • Практичний досвід юридичної підтримки та структурування інвестиційних угод, повний юридичний супровід стадій девелопменту, впровадження та операційної діяльності активів.
  • Великий досвід управління фінансами в ході реалізації великих інвестпроектів із залученням як вітчизняного, так і зарубіжного капіталу, а також позикового фінансування.
  • Участь у власних інвестиційних проектах, що дозволяє адекватно прогнозувати ризики і інші параметри проекту.