Аутсорсинг в інжинірингу

Компанія Авенстон надає аутсорсингові послуги з проєктування промислових сонячних електростанцій на українському та міжнародному ринках. Ми реалізували великий портфель проєктів різного рівня складності — від систем електропостачання будинків та споруд до великих наземних сонячних електростанцій мегаватного класу. З 2009 року наша компанія надає аутсорсингові послуги з розробки проєктної документації для об’єктів відновлюваної енергетики. Будівництво перших великомасштабних сонячних електростанцій, побудованих на базі розробленої нами проєктної документації, почалося ще в 2010 році.

Щоб вирішувати завдання, які ставляться нашими замовниками, Авенстон підтримує штат досвідчених інженерів (конструктора, механіки, електрики). Наш технічний проєктний відділ має багаторічний досвід у розробці енергетичних систем різної складності. Монтажно-конструкторський відділ Авенстон постійно ділиться досвідом з інженерною командою для поліпшення якості кожного нового проєкту. Цінність нашої компанії — це якість послуг, а найважливіший актив — це персонал.

Заснована як інженерна компанія повного циклу, Авенстон підтримує успіхи своїх клієнтів, надаючи послуги на міжнародних ринках альтернативної енергетики. Ми об’єднуємо наші технічні інструменти та багаторічний практичний досвід роботи з прозорістю і акуратністю. Компанія послідовно реагує на потреби та очікування замовників. Партнерство, відкрите спілкування і підтримка стандартів замовника є базою для взаємин Авенстон з клієнтами. Ми практикуємо індивідуальний підхід до кожного нашого клієнта, спрямований на найбільш ефективне рішення поставлених завдань і довгострокове взаємовигідне співробітництво. Ви можете бути впевнені, що Авенстон завершить ваш проєкт, будь то великий чи малий, незалежно від його складності, вчасно і в рамках бюджету, що підтверджується роками нашої успішної роботи на ринку альтернативної енергетики.

У своїй роботі ми використовуємо різноманітне програмне забезпечення — від спеціалізованих програм для моделювання до конструкторських програм і систем автоматизованого проєктування. Для моделювання і прогнозування фотоелектричних систем (вибір оптимальної конфігурації обладнання, орієнтація сонячних батарей в просторі, прогноз майбутньої генерації електроенергії в залежності від географічного положення сонячної станції, природних умов, особливостей ландшафту і т.п.) ми використовуємо такі програмні пакети як PVSyst, Polysun, PVSOL, SAM, Sunny Design, SolarDesign.

 

Ключові напрямки діяльності Авенстон

Промислові сонячні електростанції

Будуємо мережеві промислові сонячні електростанції для роботи по "зеленому" тарифу або продажу електроенергії через систему аукціонів. Наземні сонячні електростанції "під ключ" - проект, генпідряд, підключення до мереж.
Дізнатися більше

Коммерційні сонячні електростанції

З 2010 року виконуємо повний комплекс робіт по розробці проєктів, будівництву та сервісному обслуговуванню сонячних фотоелектричних електростанцій всіх типів. Величезний практичний досвід будівництва сонячних електростанцій для бізнесу.
Дізнатися більше

Плавучі сонячні електростанції

Ми пропонуємо всі необхідні послуги та інноваційні рішення для впровадження плавучих сонячних електростанцій (FPV) в Європі та на Близькому Сході. Технічні консультації, проектування та послуги EPC під ключ.
Дізнатися більше

Системи накопичення електроенергії

Повний спектр послуг по впровадженню технологій зберігання енергії (BESS) для сонячних електростанцій та інших об'єктів ВДЕ, промисловості і комерційного сектора. Девелопмент, проєктування, будівництво та введення в експлуатацію.
Дізнатися більше