Наземні сонячні електростанції

Компанія АВЕНСТОН надає послуги генерального підряду в проектах будівництва наземних сонячних електростанцій. Ми пропонуємо інвесторам свою допомогу в проєктуванні, постачанні повного комплексу обладнання та матеріалів, а також виконанні будівельно-монтажних і пусконалагоджувальних робіт та подальшому обслуговування наземних ФЕС.

Ми надаємо послуги «під ключ» з будівництва сонячних електростанцій по всій території України. Наша компанія готова запропонувати до установки як типові конструкції і варіанти наземних сонячних електростанцій, так і розробити для вас індивідуальний проект, в якому будуть враховані всі побажання і вимоги замовника, а також особливості місця (об’єкта), на території якого буде проводитися монтаж. Авенстон – це реальний багаторічний практичний досвід роботи на українському ринку сонячної енергетики! Якщо у вас є бажання побудувати власну сонячну електростанцію в Україні – ми готові втілити вашу ідею в реальність найбільш оптимальним способом!

Для комерційних цілей в Україні досить популярним є будівництво наземних сонячних електростанцій. Великий плюс в наземному розташуванні сонячних батарей полягає в тому в тому, що їх легко зорієнтувати строго на південь з оптимальним кутом нахилу по відношенню до поверхні землі, що дозволяє отримувати максимальну кількість сонячної енергії. Наземна електростанція може поетапно розширяться до будь-яких розмірів у міру надходження фінансування. Земля для будівництва сонячної електростанції може бути в як власності, так і в оренді. Також зручно виконувати монтаж і подальше сервісне обслуговування сонячних електростанцій, побудованих на землі.

Ціна установки наземної сонячної електростанції будь-якої потужності залежить від безлічі факторів і особливостей конкретного проекту. У нашій компанії ви можете замовити проект і купити наземну сонячну станцію на земельну ділянку, а також замовити у нас послугу по девелопменту більш відповідної ділянки під вимоги вашого проекту. Можливість встановити сонячні батареї під ключ – одна з переваг роботи з Авенстон. Співпрацюючи з нашою компанією, інвестори отримують повний комплекс послуг в сонячній енергетиці з одних рук, забезпечуючи тим самим високу якість свого проекту і гарантуючи його реалізацію в рамках запланованих календарних графіків і бюджетів.

Етапи будівництва наземних сонячних електростанцій

Серед послуг, що надаються компанією Авенстон в рамках реалізації бізнес-проектів будівництва наземних СЕС, можна виділити наступні етапи:

 • Допомога у пошуці та виборі підходящої земельної ділянки;
 • Розробка найбільш оптимальної концепції реалізації проекту;
 • Передпроектні і інженерно-вишукувальні роботи;
 • Сприяння в отриманні Технічних умов для приєднання до зовнішніх електричних мереж;
 • Розробка робочого проекту будівництва наземної сонячної електростанції;
 • Підбір і постачання основного обладнання, матеріалів і комплектуючих;
 • Будівельно-монтажні та пусконалагоджувальні роботи;
 • Введення об’єкта в експлуатацію;
 • Супровід процесів отримання ліцензії на виробництво електричної енергії, оформлення “зеленого” тарифу, підписання всіх необхідних договорів, необхідних для продажу електроенергії.

Терміни будівництва наземної сонячної електростанції визначаються багатьма факторами. В першу чергу – це поточний статус проекту, встановлена ​​потужність і тип сонячної електростанції. В середньому проектування займає 2-3 місяці, поставка обладнання – до 2 місяців, а будівництво – від 1 до 4 місяців. Ці етапи можуть частково перетинатися, скорочуючи загальну тривалість проекту. Однак, при плануванні графіка проекту будівництва промислової сонячної електростанції потрібно не забувати і обов’язково враховувати час на проходження бюрократичних узгоджувальних процедур, які можуть істотно вплинути на загальну тривалість виконання всіх етапів робіт. Звернувшись в компанію Авенстон, ви можете розраховувати, що всі етапи життєвого проекту будуть пройдені в максимально стислі терміни без шкоди для якості та бюджету.

Види наземних сонячних електростанцій

Виконуючи роботу генерального підрядника при будівництві наземної сонячної електростанції, Авенстон враховує всі індивідуальні особливості та побажання замовника. Пропоновані нами технічні рішення базуються на відомих світових брендах, які давно і офіційно працюють в Україні. Всі фахівці і підрядні організації, залучені в проектування та будівельно-монтажні роботи, мають багаторічний досвід роботи, постійно проходять навчання і тестування. Наші послуги не обмежуються лише деякими типами об’єктів сонячної енергетики. Ми проектуємо та успішно будуємо різні типи сонячних електростанцій:

 • Промислові наземні сонячні електростанції від 1 МВт;
 • Коммерційні наземні сонячні електростанції середньої та малої потужності (до 1 МВт);
 • Наземні сонячні електростанції для агропідприємств та фермерських господарств;
 • Наземні домашні сонячні електростанції (мережеві, автономні, резервні);
 • Наземні сонячні електростанції з фіксованим кутом розміщення сонячних батарей;
 • Наземні сонячні електростанції із застосуванням трекерних систем стеження за сонцем;
 • Інші види наземних сонячних систем електропостачання.

З 2020 року в Україні одним із найбільш затребуваних варіантів у сфері сонячної енергетики є інвестиції в наземні сонячні електростанції потужністю до 1 МВт, які призначені для продажу згенерованої електроенергії державі за «зеленим» тарифом. Незважаючи на певні ризики та загальне погіршення ситуації на ринку, такі електростанції продовжують будувати та вводити в експлуатацію. Авенстон також займається девелопментом та інвестиціями в СЕС, а також надає послуги з генерального підряду та сервісного обслуговування фотоелектричних проектів.

Ключові послуги Авенстон для наземних сонячних електростанцій

Сонячні електростанції – це одна з ключових та багаторазово підтверджених на практиці компетенцій для компаній, що входять в групу Авенстон. Ми надаємо всі необхідні послуги для проєктів сонячної енергетики, починаючи від етапу девелопменту або передпроєктних вишукувань і закінчуючи сервісним обслуговуванням вже побудованих фотоелектричних станцій або систем. Основна спеціалізація Авенстон – генеральний підряд по будівництву комерційних сонячних електростанцій «під ключ». Нами побудовано десятки фотоелектричних систем різних типів та різної потужності: в портфелі команії є наземні, дахові та BIPV сонячні електростанції. Всі етапи реалізації подібних проєктів виконуються нами самостійно або із залученням ретельно відібраних партнерів. В останньому випадку, всі ключові процеси управляються і контролюються штатними менеджерами проєктів Авенстон. Крім проєктування та будівництва об’єктів сонячної енергетики Авенстон також займається прямими поставками обладнання (сонячі батареї, сонячні інвертори, кабелі, тощо), а також надає послуги по експлуатації та сервісному обслуговуванню (O&M) сонячних електростанцій. Повний перелік наших послуг в сонячній енергетиці ви зможете знайти у відповідному розділі цього веб-сайту.

В переліку наших сонячних проєктів є велика кількість спроєктованих і побудованих промислових сонячних електростанцій, комерційних сонячних електростанцій та домашніх сонячних електростанцій. Якщо у вас є плани по будівництву власної сонячної електростанції будь-якого типу і розміру, будь ласка, звертайтеся в компанію Авенстон. Ми з великим задоволенням допоможемо вам реалізувати ваш проєкт найоптимальнішим чином. Звернувшись в компанію Авенстон, ви отримаєте максимальну технічну експертизу і повну експертну підтримку на всіх етапах проєктування, будівництва і експлуатації вашої сонячної електростанції.

Залишилися питання по призначенню наших послуг?
Залиште нам заявку. Наші фахівці проконсультують Вас

 

   

  Ключові напрямки діяльності Авенстон

  Промислові сонячні електростанції

  Будуємо мережеві промислові сонячні електростанції для роботи по "зеленому" тарифу або продажу електроенергії через систему аукціонів. Наземні сонячні електростанції "під ключ" - проект, генпідряд, підключення до мереж.
  Дізнатися більше

  Коммерційні сонячні електростанції

  З 2010 року виконуємо повний комплекс робіт по розробці проєктів, будівництву та сервісному обслуговуванню сонячних фотоелектричних електростанцій всіх типів. Величезний практичний досвід будівництва сонячних електростанцій для бізнесу.
  Дізнатися більше

  Плавучі сонячні електростанції

  Ми пропонуємо всі необхідні послуги та інноваційні рішення для впровадження плавучих сонячних електростанцій (FPV) в Європі та на Близькому Сході. Технічні консультації, проектування та послуги EPC під ключ.
  Дізнатися більше

  Системи накопичення електроенергії

  Повний спектр послуг по впровадженню технологій зберігання енергії (BESS) для сонячних електростанцій та інших об'єктів ВДЕ, промисловості і комерційного сектора. Девелопмент, проєктування, будівництво та введення в експлуатацію.
  Дізнатися більше