Оптимізація бізнес-процесів

Сьогоднішні нестабільні ринки означають, що вартість є вирішальним фактором в рішеннях організації і на кожному рівні діяльності. Щоб підвищити конкурентоспроможність, актив повинен знайти правильний баланс між довгостроковими і короткостроковими аспектами. Авенстон вірить в філософію, яку ми називаємо безперервним вдосконаленням. Наші фахівці вміють адаптувати ланцюжок створення вартості до поточних і майбутніх потреб бізнесу. Володіючи досвідом розробки та передачі передових практик в різних галузях, ми можемо допомогти адаптуватися до технологічних і структурних змін і забезпечити більш високий прибуток і прискорення ротації грошових коштів.

Від бек-офісу і до виробництва, по всьому ланцюжку поставок Авенстон допомагає трансформувати і оптимізувати операції. Ми фокусуємось на можливостях, які максимізують конкурентні переваги активів і проектів, а також зміцнюють зв’язок між операціями і стратегією. Фахівці Авенстон надають досвід, інструменти та матеріали, необхідні для досягнення бізнес-цілей. Трансформація охоплює взаємно вибрані проекти та активи, щоб внести всі зміни, необхідні для досягнення амбіцій. Компанія надає широкі можливості і досвід, необхідні для цього. Ми можемо направляти трансформацію на основі міжфункціональних професійних зусиль, які приведуть до стійким і чудовим результатами.

Наша компанія з 2010 року займається питаннями управління інвестиційними проектами, а також бере участь у залученні фінансування, пропонуючи глибоку галузеву експертизу і оптимальний баланс компетенцій, включаючи правові, технічні, фінансові та маркетингові знання та досвід. В першу чергу ми працюємо з проектами, які реалізуються на території України. Серед наших партнерів і клієнтів – вітчизняні і зарубіжні інвестори, а також девелопери і власники проектів. Звернувшись в Авенстон, ви можете замовити необхідні послуги і отримати професійну підтримку за наступними напрямками:

  • Аналіз ланцюжка створення вартості і виявлення вузьких місць.
  • Формування портфеля внутрішніх інвестицій.
  • Управління портфелем внутрішніх інвестицій – планування, впровадження, аналіз.
  • Організація моніторингу оперативної і статистичної звітності про виконання інвестиційних проектів.
 

Ключові напрямки діяльності Авенстон

Промислові сонячні електростанції

Будуємо мережеві промислові сонячні електростанції для роботи по "зеленому" тарифу або продажу електроенергії через систему аукціонів. Наземні сонячні електростанції "під ключ" - проект, генпідряд, підключення до мереж.
Дізнатися більше

Коммерційні сонячні електростанції

З 2010 року виконуємо повний комплекс робіт по розробці проєктів, будівництву та сервісному обслуговуванню сонячних фотоелектричних електростанцій всіх типів. Величезний практичний досвід будівництва сонячних електростанцій для бізнесу.
Дізнатися більше

Плавучі сонячні електростанції

Ми пропонуємо всі необхідні послуги та інноваційні рішення для впровадження плавучих сонячних електростанцій (FPV) в Європі та на Близькому Сході. Технічні консультації, проектування та послуги EPC під ключ.
Дізнатися більше

Системи накопичення електроенергії

Повний спектр послуг по впровадженню технологій зберігання енергії (BESS) для сонячних електростанцій та інших об'єктів ВДЕ, промисловості і комерційного сектора. Девелопмент, проєктування, будівництво та введення в експлуатацію.
Дізнатися більше