Обслуговування сонячних електростанцій

Компанія Авенстон пропонує своїм клієнтам кілька пакетів послуг по експлуатації та сервісному обслуговуванню сонячних електростанцій.

  • В базовий пакет включено повне технічне обслуговування всього фотоелектричного та іншого обладнання по стороні постійного струму та змінного струму до 1 кВ (сонячні панелі, інвертори, електричні щити, кабелі, тощо). Таке обслуговування виконується під час щоквартальних відвідин об’єкту технічними спеціалістами нашої компанії. Крім того в базовий пакет підтримки входить цілодобовий моніторинг роботи фотоелектричної сонячної станції.
  • До наступного пакету додаються послуги по оперативному та технічному обслуговуванню обладнання 1 кВ та вище (трансформаторні підстанції та розподільчі пристрої). В цьому пакеті послуг наша компанія бере на себе всі роботи по періодичному технічному обслуговуванню обладнання сонячної електростанції, що забезпечує її безперервну та максимально ефективну роботу.
  • В третій пакет послуг O&M додається виконання оперативного обслуговування ФЕС та господарчих робіт на електростанції. В цьому сервісному пакеті на об’єкті енергетики постійно буде знаходитись наш обслуговуючий персонал. Наші співробітники будуть виконувати роботи з постійного моніторингу стану обладнання, робити необхідні перевірки та повірки, видаляти траву, управляти збереженням запасних частин та обладнання. Ми рекомендуємо цей пакет для власників сонячних електростанцій, які бажають отримувати повну технічну підтримку роботи своєї ФЕС.
  • При необхідності повної сервісної та експлуатаційної підтримки ми пропонуємо четвертий пакет послуг, в якому також додаються послуги з фізичної охорони сонячної електростанції та послуги по технічному обслуговуванню обладнання системи АСКОЕ.

Крім описаних вище пакетів послуг, компанія Авенстон також виконує окремі роботи з повної технічної інспекції сонячних електростанцій будь-якого типу, виконує тепловізійне обстеження, організовує очищення поверхні сонячних панелей, проводить ремонти опорних металевих конструкцій (як з фіксованим кутом, так і трекерних). Наша сервісна бригада проводить позачергові виїзди у випадку необхідності оперативного усунення наслідків аварій або виявлення критичних дефектів в роботі будь-якого обладнання сонячної електростанції.

Наразі компанія Авенстон виконує сервісне обслуговування промислових сонячних електростанцій для місцевих та іноземних замовників. Наші співробітники володіють англійської мовою та можуть підтримувати оперативну комунікацію навіть з клієнтами-нерезидентами.

 

Отримати Консультацію