Сервісне обслуговування об’єктів енергетики та сонячних електростанцій

Надання послуг з експлуатації та обслуговування (O&M) стало важливою сферою діяльності для фотоелектричного сектору (PV). Протягом останніх декількох років у цій частині ціннісного ланцюга відбулися значні зміни, і немає сумнівів, що попит на послуги O&M у всьому світі лише зростатиме. Якісне надання послуг O&M на технічні та економічні показники роботи сонячної фотоелектричної системи є всесвітньо визнаним, враховуючи сьогоднішні зміни в сфері управління та фінансового забезпечення.

Компанія Авенстон приділяє велику увагу розвитку власного сервісу з технічного та сервісного обслуговування систем електропостачання. Сервісне обслуговування може бути за регламентом, позаплановим, а також за фактом якої-небудь події (несправність, відмова обладнання). Здійснення сервісної підтримки фахівцями нашої компанії можлива як обладнання, придбаного у нашої компанії, так і обладнання, придбаного у інших провідних світових виробників. Наявність обладнання, запасних частин, а головне – висококваліфікованих фахівців, дозволяють нам попередити або усунути несправності будь-якої складності за найвищим пріоритетом в найкоротші терміни.

В рамках сервісного обслуговування виконується:

 • Цілодобовий онлайн моніторинг ФЕС та звітність;
 • Детальний аналіз технічного стану обладнання;
 • Супровід програмного забезпечення після проведення пуско-налагоджувальних робіт;
 • Проведення комплексу робіт електротехнічної лабораторії;
 • Виконання всього комплексу регламентованих робіт;
 • Усунення недоліків;
 • Профілактичні роботи;
 • Консультації.

За бажанням замовника можлива модернізація вже існуючих систем, що забезпечує розширення їх функціональних можливостей встановленої системи. Кваліфіковане сервісне обслуговування дозволить не тільки виявити можливі недоліки в роботі обладнання, а і забезпечити його гарантовану роботу.

Переваги нашої сервісної підтримки:

 • Гарантовано високий рівень обслуговування;
 • Оптимізація і можливість планування витрат на сервісне обслуговування і ремонт;
 • Мінімізація бізнес-ризиків за рахунок скорочення часу простою і попередження можливих аварійних ситуацій;
 • Передача відповідальності за технічне обслуговування;
 • Застосування передових технологій і методик;
 • Швидкість реагування.

Всі дані свідчать про те, що експлуатація та обслуговування високо визнані за рахунок їх важливої ролі в оптимізації фотоелектричних сонячних енергетичних активів. Компанія O&M вже давно розвинулася з часів лише доповнення до контрактів з інженерних, закупівельних і будівельних робіт (ЕPC) і накреслила свій власний курс для того, щоб стати самостійною галуззю, яка розглядається як вирішальна складова ланцюга вартості сонячної енергії.

Все більше інвесторів стають зацікавлені у зменшенні ризику, ніж у внутрішньо максимальних нормах прибутку (IRR). Інвестори нададуть перевагу 5% внутрішній нормі прибутку зі 100% впевненістю прибутку, аніж понад 10% внутрішній нормі прибутку з 50% впевненістю, хоча обидва сценарії мають статистично еквівалентну цінність. Інвестори прийматимуть інвестиційне рішення на основі пом’якшення ризику результативності за допомогою ефективних O&M, і тоді ставки фінансування визначатимуться за конкуренцією між іншими банками. Стандартизація O&M практики сприятиме водночас як аналізу факторів ризику для інвестора, так і сек’юритизації грошових потоків активів поточної вартості. Ризик, зменшений за рахунок ефективних O&M, дозволить банкам кваліфікувати більше проектів, що, зрештою, посилить конкуренцію та зменшить витрати на запозичення.

Ринок послуг навколо сонячних фотоелектричних активів змінюється та стає все більш зрілим. Це підводить нас до таких міркувань, що O&M стає самостійним напрямком бізнесу і відокремлюється від EPC, до якого він був приєднаний у перші роки галузі. Бізнес O&M по всій Європі також консолідується, і спеціалізовані компанії пропонують свої послуги. За своїм принципом, O&M зосереджується на технічних операціях та технічному обслуговуванні електростанцій, що працюють на комунальних підприємствах. Управління активами, яке також є дуже важливою частиною власності сонячної електростанції, покриває всі комерційні та адміністративні заходи, що залишаються важливі протягом усього строку її експлуатації.

Прогнозування роботи сонячної електростанції

Коректне та точне прогнозування роботи сонячних електростанцій має важливе значення для успішної інтеграції систем відновлюваної енергетики в енергосистему України.
Дізнатися більше

Обслуговування сонячних електростанцій

Компанія Авенстон пропонує своїм клієнтам кілька пакетів послуг по експлуатації та сервісному обслуговуванню сонячних електростанцій.
Дізнатися більше