Спортивно-стрілецький клуб “007”

Спортивно-стрілецький клуб “007” – це заміський клуб спорту та відпочинку, розташований в 10 км від Києва по Одеській трасі, включає в себе 7 тирів різної конфігурації і призначення, а також відкритий майданчик для пейнтболу, майданчик для воркаута і смугу перешкод, інтерактивний лазерний тир для дітей, невелике лучне поле, спортивний комплекс, Wellness центр, ресторан і готель.

Стрілецький тир, заснований на принципах практичної стрільби, надає своїм гостям можливість отримати стрілецьку підготовку найвищого рівня, працюючи в обстановці максимально наближеної до реальної ситуації. Тренування проводяться в русі, серед декорацій, що моделюють різноманітні сценарії з улюблених фільмів.

Оскільки, комплекс має більш широку спрямованість, ніж місце тренувань і проведення змагань, він компактно вміщує спортивний комплекс і оздоровчий центр, а також зону барбекю, музей «Агент 007», ресторан європейської кухні, сучасні офісні будівлі, і все це серед чудового ландшафтного парку.

спортивно-стрелковый клуб

Земельна ділянка має цільове призначення «Будівництво ресторанно-готельного комплексу та спортивно-стрілецького клубу» і знаходиться в приватній власності. Проектна документація – в стадії розробки. Концепція проекту: створення клубу для активного дозвілля з ухилом на спортивну стрільбу, проведення тематичних заходів. Аудиторія: сім’ї з дітьми, які дотримуються здорового способу життя, спортсмени, мисливці, офісні працівники (тімбілдінг, корпоративи, конференції І.Д.)

На території комплексу планується будівництво таких капітальних будівель як ресторан, готель, 2 офісних будівлі, спорткомплекс. Загальна площа забудови складе 0,9 га. Також передбачені такі споруди як відкритий тир, майданчики для пейнтболу, воркаута, смуга перешкод, зона барбекю, дитячий майданчик, ландшафтний парк, парковка.

Умови партнерства надаються за запитом.