Бізнес-планування та інвестиційне моделювання

Компанія Авенстон пропонує послугу по бізнес-плануванню та інвестиційному моделюванню проектів з використанням ВДЕ в Україні. Результатом нашої роботи є розроблений під потреби інвестора індивідуальний бізнес-план проекту та фінансове моделювання майбутніх грошових потоків інвестиційного проекту згідно вихідних даних. Якісна інвестиційна модель значно збільшує привабливість проекту та є складовою процесу прийняття рішення про надання кредитних ресурсів.

Наша команда менеджерів та дослідників має глибоке розуміння місцевого ринку та законодавства, специфіки галузевих, макроекономічних тенденцій тощо. Завдяки своїй професійній команді ми також забезпечуємо безцінну здатність подолати розрив між місцевим ринком та добре розвиненими ринками за кордоном; ми допоможемо вам зрозуміти місцеву картину і як вона вписується в більш широку глобальну структуру.

Ми періодично проводимо власні дослідження в різних секторах галузі відновлюваної енергетики. Наші дослідження є аналітичними, глибокими та дієвими. Аналітики компанії Авенстон мають більш, ніж десятилітній досвід, що охоплює український ринок чистої енергетики, і добре володіють технологіями, структурою ринку, чинниками зростання, профілювання ризиків та багато іншого. Наша компанія пропонує різні послуги з оцінки та дослідження ринкового середовища: конкурентний аналіз; бізнес-планування; стратегічний консалтинг; експертиза технологій та обладнання; техніко-економічне обґрунтування та технічна експертиза для будь-яких інвестиційних проектів у галузі сонячної енергетики.

Отримати Консультацію