Історія групи компаній Авенстон

Історія групи Авенстон почалася в 2001 році, коли ключові співробітники нашої команди взяли участь в успішному проекті по запуску першого і на той час найбільшого в СНД серійного виробництва кремнієвих фотоелектричних перетворювачів. На базі цього виробництва в 2003-2004 роках була відпрацьована технологія і запущений цех із серійного виробництва сонячних модулів. Участь у виробництві також включала в себе науково-практичну діяльність, в рамках якої було виконано ряд R&D досліджень із залученням провідних наукових інститутів України, Туреччини та Великобританії.

В 2007 році під маркою SolarUA нашою командою були реалізовані кілька інвестиційних проектів в Україні та США, пов’язаних з виробництвом фотоелектричних компонентів.

У 2010 році було засновано компанію Рентехно – на той час генерального підрядника у галузі сонячної енергетики. Перші проекти будівництва промислових сонячних електростанцій були розпочаті в 2011-2012 роках з метою отримання переваг від діючого зеленого тарифу.

2017-2018 роки відзначилися стрімким зростанням ринку сонячної енергетики України, новими викликами галузі та збільшенням попиту на послуги генпідряду та девелопменту. З метою забезпечення високого рівня обслуговування Клієнтів в умовах трансформацій сучасності в 2018 році було засновано ТОВ “Авенстон”. Усього наша група компаній взяла участь у реалізації великої кількості сонячних електростанцій загальною потужністю більше 150 МВт. У 2019 році прийнято стратегічне рішення щодо диверсифікації бізнесу та запуску нових напрямків діяльності групи – Авенстон RE Hub та Авенстон Агро.

Компанія Авенстон є дійсним членом Асоціації Сонячної Енергетики України. З початку 2019 року компанія є акредитованою в АБ “Укргазбанк” та входить до списку надійних підрядників (ЕРС-контракторів), які пройшли процедуру відбору та об’єктивного оцінювання. Також компанія співпрацює з провідними науково-дослідними установами та компаніями як в Україні, так і за кордоном, щоб досягти кінцевої мети – практичного застосування сучасних інноваційних технологій для ефективного перетворення ВДЕ у електричну та теплову енергію, відповідно до помірних рівнів капітальних витрат на будівництво такі об’єкти. Наші провідні співробітники отримали освіту в престижних університетах та мають великий досвід роботи на керівних посадах у великих національних та міжнародних компаніях. Команда менеджерів компанії Авенстон має великий досвід у галузі інжинірингу та фінансів, що, у поєднанні з досвідом використання відновлюваних джерел енергії, а також з широкою мережею наших партнерів по галузі в усьому світі, надає нам необхідні можливості та мотивацію для надання високоякісних послуг в проектах від їх початку і до успішного завершення.

Компанія Авенстон надає послуги по проектуванню, постачанню обладнання та будівництву промислових сонячних електростанцій. Ми маємо давні партнерські стосунки з провідними українськими та світовими виробниками обладнання, а також підрядними організаціями, які при необхідності приймають участь в наших проектах. Спираючись на вимоги власної системи менеджменту якості Авенстон ретельно відбирає партнерів для реалізації своїх проектів в сфері відновлювальних джерел енергії. Серед наших партнерів – такі відомі компанії як Солар Стальконструкція, Піллар-Україна, SMA, Huawei, JA Solar, Jinko Solar, Hanwha Q Cells, Solis, HIS та багато інших.