Історія групи Авенстон

Історія групи Авенстон почалася в 2001 році, коли ключові співробітники нашої команди взяли участь в успішному проекті по запуску першого і на той час найбільшого в СНД серійного виробництва кремнієвих фотоелектричних перетворювачів. На базі цього виробництва в 2003-2004 роках була відпрацьована технологія і запущений цех із серійного виробництва сонячних модулів. Участь у виробництві також включала в себе науково-практичну діяльність, в рамках якої було виконано ряд R&D досліджень із залученням провідних наукових інститутів України, Туреччини та Великобританії.

В 2007 році під маркою SolarUA нашою командою були реалізовані кілька інвестиційних проектів в Україні та США, пов’язаних з виробництвом фотоелектричних компонентів.

У 2010 році було засновано компанію Рентехно – на той час генерального підрядника у галузі сонячної енергетики. Перші проекти будівництва промислових сонячних електростанцій були розпочаті в 2011-2012 роках з метою отримання переваг від діючого зеленого тарифу.

З урахуванням перспектив ринку біоенергетики, в 2015 році була створена компанія Біосинергія, яка зосередилась на розробці і впровадженні технології промислової газифікації відходів агропромисловості. 

2017-2018 роки відзначилися стрімким зростанням ринку сонячної енергетики України, новими викликами галузі та збільшенням попиту на послуги генпідряду та девелопменту. З метою забезпечення високого рівня обслуговування Клієнтів в умовах трансформацій сучасності в 2018 році було засновано ТОВ “Авенстон”. Усього наша група компаній взяла участь у реалізації великої кількості великих промислових сонячних електростанцій загальною потужністю більше 150 МВт. Компанія Авенстон є дійсним членом Асоціації Сонячної Енергетики України. З початку 2019 року компанія є акредитованою в АБ “Укргазбанк” та входить до списку надійних підрядників (ЕРС-контракторів), які пройшли процедуру відбору та об’єктивного оцінювання.

У 2019 році прийнято стратегічне рішення щодо диверсифікації бізнесу та запуску нових напрямків діяльності групи – Авенстон RE Hub та Авенстон Агро.

На початку 2021 року у зв’язку з інтенсивним зростанням діяльності, пов’язаної з проектуванням та монтажем інженерних систем, наш інжиніринговий департамент був значно розширений і перетворений в окрему компанію ТОВ “Авенстон Інжиніринг”. Також нова компанія займається проектами сонячної енергетики, сфокусувавшись на сонячних електростанціях малого і середнього розміру. Авенстон Інжиніринг пропонує комплексний підхід по тепло та енергозабезпеченню промислових, комерційних і приватних об’єктів з максимальним застосуванням відновлюваних джерел енергії і енергозберігаючих технологій.

Наша група компаній активно співпрацює з провідними науково-дослідними установами та компаніями як в Україні, так і за кордоном, щоб досягти кінцевої мети – практичного застосування сучасних інноваційних технологій для ефективного перетворення ВДЕ у електричну та теплову енергію, відповідно до помірних рівнів капітальних витрат на будівництво такі об’єкти. Провідні співробітники Авенстон отримали освіту в престижних університетах та мають великий досвід роботи на керівних посадах у великих національних та міжнародних компаніях. Команда менеджерів Авенстон має великий досвід у галузі інжинірингу та фінансів, що, у поєднанні з досвідом використання відновлюваних джерел енергії, а також з широкою мережею наших партнерів по галузі в усьому світі, надає нам необхідні можливості та мотивацію для надання високоякісних послуг в проектах від їх початку і до успішного завершення.